Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowego Prince of Persia tuż za rogiem? Konkrety już w przyszłym tygodniu!

26 postów w tym temacie

Po pierwsze - oby to było coś na next geny, a nie jakiś spin off na "mobilne platformy". A po drugie niech kontynuują wątek Księcia i Eliki. Gra się nie sprzedała, bo zrobili ją jak pierwszego Soul Reavera - duży, pusty świat z paroma bossami (co jednak dawało pewien, dla mnie wspaniały, klimat). Niech to ogarną tak, jak trylogię na PS2 i hit będzie murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę to jaki był wynik sprzedaży PoP z 2008 roku ?? Nie powinny to być złe wyniki bo wydaje mi się że dużo ludzi jednak zagrało w tę część . No chyba że koszty produkcji Ubisoftu przerosły zysk z samej gry .

Co do gry to też bym się ucieszył z kontynuacji tej części ale trudno mi sobie to wyobrazić . Chyba że z innymi bohaterami i historią . Co jak co ale trylogia była świetna jednak ta 4 cześć której nawet nazwy nie pamiętam pokazała ze wszystko może się przejeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 14:04, Darnok_Rukia napisał:

Kurczę to jaki był wynik sprzedaży PoP z 2008 roku ?? Nie powinny to być złe wyniki bo
wydaje mi się że dużo ludzi jednak zagrało w tę część . No chyba że koszty produkcji
Ubisoftu przerosły zysk z samej gry .

Ja jako zagorzały fan PoP (grałem w latach ''90 w pierwszą część) kupiłem w dniu premiery. Nie żałowałem. Mam nadzieję, że będą to kontynuowali i ,że wyniki sprzedaży nie były zbyt małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować