Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ribery jak wykapany na nowym, obszernym zwiastunie PES 2014

13 postów w tym temacie

Czy ktoś może mi powiedzieć czy powyższy filmik jak i reszta w sieci z nowego PES-a są z obecnej generacji konsol? Czy jest jakaś szansa aby np. na PS3 były postacie 3d na trybunach i taka fajna trawa, czy może to wersja na PC jest tylko? Niby PES nie jest zapowiedziany na nowe konsole ale jakoś zbyt fajnie to wygląda aby miało chodzić na obecnych sprzętach. A w sieci żadnych informacji nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś może mi powiedzieć czy powyższy filmik jak i reszta w sieci z nowego PES-a są
> z obecnej generacji konsol? Czy jest jakaś szansa aby np. na PS3 były postacie 3d na
> trybunach i taka fajna trawa, czy może to wersja na PC jest tylko? Niby PES nie jest
> zapowiedziany na nowe konsole ale jakoś zbyt fajnie to wygląda aby miało chodzić na obecnych
> sprzętach. A w sieci żadnych informacji nie mogę znaleźć.


wszystko co pokazuje KONAMI będzie na current-geny i PES w wersji PC nie będzie się niczym różnił od PESa w wersji na PS3 oraz X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest na next geny i PC, jest to napisane w wideo.Daje szansę pes, bo EA olało PC

Ale KONAMI oficjalnie zaprzeczyło wydania tej gry na nowe konsole. Ma być tylko na XBOX360/PS3/PC. I pytanie jest tylko takie czy może na PC będzie tylko nextgenowa grafika jak na filmiku a konsole może będa miały podobną jak na starym. Choć z drugiej strony to mimo że na tym filmiku jest ładnie to na takim PS4 spodziewałbym się lepszej grafiki, więc w sumie sam już nie wiem jak to ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czym sie oni tak podniecaja, jeszcze widac te kanciaste ruchy, zero plynnosci w zmienach
> animacji, jakosc tekstur twarzy -brak slow

Fakt filmik jak dobrze sie przyjrzec pokazuje pelno mankamentow.. Wystarczy sie wpatrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech popracują nad tymi obrońcami bo dają się jak na w-f w gimnazjum, poza tym w ogóle nie przepychają się barkami ani nie zastawiają drogi jak są mijani przez przeciwnika. Ale i tak chciałbym aby PES 2014 był na wysokim poziomie aby panowie od FIFY nie spoczęli na laurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czym sie oni tak podniecaja, jeszcze widac te kanciaste ruchy, zero plynnosci w
> zmienach
> > animacji, jakosc tekstur twarzy -brak slow
>
> Fakt filmik jak dobrze sie przyjrzec pokazuje pelno mankamentow.. Wystarczy sie wpatrzyc.

Oj tam oj tam. Experci, wam nigdy nie dogodzą. Chcecie real ? To na boisko popatrzeć lub samemu pograć -> grafikę będziecie mieć najlepszą na świecie a i fizyka będzie z najwyższej półki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co brali tutejsi specjaliści, ale imo wygląda to lepiej niż FIFA. W 2013 grałem nawet dzisiaj, ale EA poleciało sobie w kulki z wersją PCtową, więc w tym roku im podziękuję. Czy dam szansę PESowi, zobaczę po ograniu dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować