Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądają anomalie w Survarium - cztery screeny prosto z rozgrywki

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Testowanie Survarium w wersji alpha trwa w najlepsze – liczba graczy systematycznie rośnie, a sam tytuł lada moment wzbogaci się o nową miejscówkę – tymczasem ekipa deweloperska zwiększa nasze apetyty, serwując naprawdę apetyczne grafiki.

Przeczytaj cały tekst "Tak wyglądają anomalie w Survarium - cztery screeny prosto z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Aż szkoda, że nie będzie to gra single player- ponieważ każda gra sieciowa zostanie kiedyś wyłączona :/
Pomijając aspekt znacznie większej trudności z pokryciem zwiększonych kosztów produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Kurde, fajnie to wygląda ciekawe jak gameplay
> >
> > Na YT można zobaczyć prawie 13 minutowy gameplay, niestety bez dźwięku.
> > http://www.youtube.com/watch?v=HhLkBwm56FQ
> >
> Dzięki za link, obejrzałem i się zawiodłem, myślałem że to ma być coś w stylu MMO FPS
> a to zwykła sieciowa strzelanka

Bo to przedstawia jedynie tryb PvP. Na PvE i CO-OP przyjdzie nam trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Kurde, fajnie to wygląda ciekawe jak gameplay
> > >
> > > Na YT można zobaczyć prawie 13 minutowy gameplay, niestety bez dźwięku.
> > > http://www.youtube.com/watch?v=HhLkBwm56FQ
> > >
> > Dzięki za link, obejrzałem i się zawiodłem, myślałem że to ma być coś w stylu MMO
> FPS
> > a to zwykła sieciowa strzelanka
>
> Bo to przedstawia jedynie tryb PvP. Na PvE i CO-OP przyjdzie nam trochę poczekać.

Ale gra nie będzie miała wielkiego trwałego świata. Od początku powstawania gry mówiono, że wszystkie serwery będą miały sesje (czyli mecze) i mapy będą średnich rozmiarów instancjami.
To wszystko było FAQ na oficjalnej stronie od samego początku, dlatego zawsze mnie dziwiło, że nazywają to grą MMO, więc sami sobie zaprzeczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > > Kurde, fajnie to wygląda ciekawe jak gameplay
> > > >
> > > > Na YT można zobaczyć prawie 13 minutowy gameplay, niestety bez dźwięku.
>
> > > > http://www.youtube.com/watch?v=HhLkBwm56FQ
> > > >
> > > Dzięki za link, obejrzałem i się zawiodłem, myślałem że to ma być coś w stylu
> MMO
> > FPS
> > > a to zwykła sieciowa strzelanka
> >
> > Bo to przedstawia jedynie tryb PvP. Na PvE i CO-OP przyjdzie nam trochę poczekać.
>
>
> Ale gra nie będzie miała wielkiego trwałego świata. Od początku powstawania gry mówiono,
> że wszystkie serwery będą miały sesje (czyli mecze) i mapy będą średnich rozmiarów instancjami.
>
> To wszystko było FAQ na oficjalnej stronie od samego początku, dlatego zawsze mnie dziwiło,
> że nazywają to grą MMO, więc sami sobie zaprzeczają.

Dość popularnym MMO z instancjonowanym światem jest Guild Wars 1. Element MMO dotyczył głównie miast, gdzie wszyscy gracze się spotykali. Cała reszta świata była instancjonowana. Można ją było zwiedzać samemu lub w grupie.
Nie czytałem FAQ, ale może tak to właśnie wygląda? PvP to zwyczajnie... tryb gry, a PvE jest instancjonowane dla każdej grupy/gracza?

Do bety też się zapisałem, czy tam alfy... Było to tak dawno że już nie pamiętam. Chyba jak tylko zapisy się otworzyły. Komp potężny. Zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja na testy zapisałem się od razu jak je rozpoczęli. Komp mam dobry. Zero odpowiedzi.
> Polaków chyba nie przyjmują :)

Bo teraz tylko ruskie grają. Dla reszty świata rzucą klucze niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować