Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do SimCity wprowadzający balony na gorące powietrze już dostępny

28 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jeśli chcecie zwiększyć atrakcyjność terenów w swoim mieście w SimCity, zadowolić swoich Simów i przyciągnąć turystów, Zestaw Sterowce jest właśnie dla was. Dodatek wprowadzający dwa parki z balonami oraz 10 unikatowych balonów jest już dostępny w cenie 19,00 zł.

Przeczytaj cały tekst "Dodatek do SimCity wprowadzający balony na gorące powietrze już dostępny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. News to news, mają pisać tylko o tych zjawiskach/grach, które lubią, albo z którymi się zgadzają i popierają etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wam płacą za takie newsy?

Ta gra to totalna pomyłka. PR bełkot i marketing. Zamiast wydawać kasę na marketing mogliby powiększyć ekipę do poprawy błędów gry. Ale w końcu po co, lepiej zainwestować w marketing, frajerów jest pełno co DLC i grę kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... powiedzmy, że żyjemy w czasach innych niż jeszcze dwa lata temu, może trzy... A jednak jest coś gorszego niż DLC do CoDa. Nie wiem czy to przebija zbroję dla konia, ale na pewno za to nie wydałbym 20 zł. Już lepiej wykupić sobie RP w LoLu albo kupić jakąś grę z przeceny. Może nawet dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodatek wprowadzający dwa parki z balonami oraz 10 unikatowych balonów jest już dostępny w cenie 19,00 zł."

Dodatek dla cymbałów, kretynów oraz gimbozordów. Gratuluje programistą z EA wprowadzania takich gówien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba co niektórzy w tym wątku nie widzą zakładki "sklep"

co do idei tego dlc - trzeba mieć tupet żeby po cyrku ze startem sc zamiast poprawiać sytuację, promować grę, tak próbować kasować klientów.

Byłem fanem serii do sc4, nawet nowe sc bym kupił gdyby nie wymóg grania online i małe miasta.

Jak gra się nie rozkręci to skończy jak spore z newsa obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 14:48, gmx napisał:

chyba co niektórzy w tym wątku nie widzą zakładki "sklep"


Oczywiście że widzą. Tylko jakby nie spojrzeć jest to propozycja z Origina, a nie ze sklepu gramowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek? To słowo coś mocno się zdewaluowało, pamiętam jeszcze czasy gdy Dodatek był niemalże osobną grą która starczała na niewiele mniej niż podstawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można zapłacić ~29.99, może wtedy było by więcej balonów, np z 12 zamiast 10.
W każdym razie, super wydana kasa, świetnie się bawię obserwując swoje balony w tej doskonałej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Toż to lepsze od zbroi dla konia - latające balony a w tle miasto - ba nawet cień potrafią
> rzucić - kupować, nie pyszczyć...

ja bym nie tracił nadziei - w kolejnym dlc zbroja na sterowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co? Adrian Chmielarz miał rację - tradycyjna dystrybucja wymusza takie zachowania, robią idiotyczne DLC przez rynek wtórny, aby nośnik z grą pozostał w napę... oh wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sm grałem na pasach kolegi przez chwile i miałem nadzieje że EA i maxis coś poprawią oraz jeśli już jakikolwiek dodatek to taki który dodawał by kampanie oraz wraz ze wzrostem liczebności miasta wielkość działki. Sromotnie się pomyliłem zapominając że EA w swe gry pakuje komercje, komercje, mikropłatności i gówniane za przeproszeniem DLC które do dodają np.to że bez włączenia gry przechodzimy ją. Brawo EA postępujcię tak dalej ja waszej gry już nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować