Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do SimCity wprowadzający balony na gorące powietrze już dostępny

28 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2013 o 13:53, Zdenio napisał:

Nie bardzo rozumiem. News to news, mają pisać tylko o tych zjawiskach/grach, które lubią,
albo z którymi się zgadzają i popierają etc?


Przeczytaj tego newsa jeszcze raz i zwróć uwagę na takie rzeczy:
- news o absurdalnym DLC, które kosztuje tyle, ile zapłaciłem łącznie z przesyłką za Dead Island i Painkiller: Czarna Edycja. Zresztą wystarczy dołożyć 10 zł i poszukać czegoś z eXtra Klasyki lub Kolekcji Klasyki - gwarantuję Ci, że gry tam dostępne zawierają więcej, niż "dwa parki z balonami oraz 10 unikatowych balonów",
- w tekście opisane są zame zalety DLC,
- język, którym pisany jest news - "wystarczy spojrzeć na unoszące się w powietrzu balony na gorące powietrze, by od razu uśmiech pojawił się na twarzy" - czy jest jakiś balonofil na sali?
- link do Origina na końcu.

Quo vadis, gram.pl? W czasopismach lub telewizji przynajmniej podają stosowną informację, jeżeli mamy do czynienia z artykułem sponsorowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nastepny DLC bedzie dawal 2 nowych simow 1 nowy samochod i uwaga nowosc mozliwosc zmiany koloru studzienek na ulicach:P News o niczym do tego sponsorowany.. Rozumiem ze sezon ogorkowy ale litosci chociaz stosowna informacja typu "artykul sponsorowany" by moglo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pytanie, czy autor newsa, Małgorzata Trzyna, ustosunkuje się do stawianych jej zarzutów w komentarzach, czy przemilczy sprawę tym samym przyznając się do winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 15:27, gmx napisał:

ja bym nie tracił nadziei - w kolejnym dlc zbroja na sterowiec :P


Ha ha ! +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i pytanie, czy autor newsa, Małgorzata Trzyna, ustosunkuje się do stawianych jej zarzutów
> w komentarzach, czy przemilczy sprawę tym samym przyznając się do winy.


A jak niby może się ustosunkować? Albo skłamie, albo ją tu zjemy ;)

Tekst jest okropnie "miły" i bardzo sympatycznie odnosi się do DLC, niemal zachęcając nas do kupna. I jeszcze odnośnik na sklep origina, żebyśmy przypadkiem się nie zgubili. Tu nie ma do czego się odnosić, każdy człowiek który ma choć trochę mózgu w głowie sam powinien to widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 14:32, 4ny4 napisał:

"Dodatek wprowadzający dwa parki z balonami oraz 10 unikatowych balonów jest już dostępny
w cenie 19,00 zł."

Dodatek dla cymbałów, kretynów oraz gimbozordów. Gratuluje programistą z EA wprowadzania
takich gówien.


Degrad -2 - za chamstwo, słownictwo oraz brak szacunku do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 13:41, Isildur napisał:

Degrad -2 - za chamstwo, słownictwo oraz brak szacunku do innych.


Prawda boli, poza tym who cares.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 13:43, 4ny4 napisał:

> Degrad -2 - za chamstwo, słownictwo oraz brak szacunku do innych.

Prawda boli, poza tym who cares.


Wiesz, ja się nie zgadzam z polityką Electronic Arts, nie kupuję ich gier ze względu na masę DLC, które powinny być zawarte w podstawce, poza tym ich podejście do klienta też tutaj woła o pomstę do nieba. Ale nikogo nie obrażam, nie wysyłam epitetów w kierunku EA lub ludzi, którzy kupują ich gry.

Troszkę szacunku nawet jeśli nie przepadasz za daną firmą...

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować