Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pog(R)adajmy - zapraszamy na spotkanie entuzjastów gier

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Czym jest Pog(R)adajmy? To spotkanie, na którym można porozmawiać z innymi fanami gier, wypić coś i pograć na konsolach. Zaproszeni są wszyscy gracze, którzy ukończyli 18 lat, a także pracownicy firm z branży gier.

Przeczytaj cały tekst "Pog(R)adajmy - zapraszamy na spotkanie entuzjastów gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 16:50, MacJak napisał:

Ok, chętnie bym wpadł. Tylko co, nie mogę, bo nie mam fejsbuczka?


Nie rozumiem troche, czemu dla niektorych takim problemem jest konto na fejsie. Zakladasz lipne konto gmailowe, na to konto zakladasz konto fejsbukowe na lipne dane (E. Goista chociazby) i juz masz konto. Nikt Cie pod nim nie znajdzie, nikt nie bedzie Cie szpiegowal, a nie bedziesz musial rezygnowac z tego typu imprez, gdzie rejestracja odbywa sie przez facebooka :)

A co do samego newsa, to akurat bede w kraju na urlopie, wiec moze sie skusze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na pierwszym i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie to wyszło. Kolejnego na pewno nie przegapię i mogę polecić wszystkim, którzy naprawdę lubią gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 16:50, MacJak napisał:

Ok, chętnie bym wpadł. Tylko co, nie mogę, bo nie mam fejsbuczka?


Tak na prawdę nikt Ci nie broni przyjść, nawet, jesli nie klikniesz "Wezmę udział" na FB. Tam nie ma jakiejś selekcji czy bramek, przez które Cię przepuszczą albo nie. Po prostu wpadasz o 20:00 do LevelUp i... się integrujesz.Ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ok, chętnie bym wpadł. Tylko co, nie mogę, bo nie mam fejsbuczka?
>
> Nie rozumiem troche, czemu dla niektorych takim problemem jest konto na fejsie. Zakladasz
> lipne konto gmailowe, na to konto zakladasz konto fejsbukowe na lipne dane (E. Goista
> chociazby) i juz masz konto. Nikt Cie pod nim nie znajdzie, nikt nie bedzie Cie szpiegowal,
> a nie bedziesz musial rezygnowac z tego typu imprez, gdzie rejestracja odbywa sie przez
> facebooka :)
>
> A co do samego newsa, to akurat bede w kraju na urlopie, wiec moze sie skusze. :)

A ja nie rozumiem po co żeby spotykać się w realu potrzebne jest wirtualne konto, czy po co niektóre portale które mają własną rejestrację i rozwiniętą infrastrukturę uczepiły się tak tego facebooka. Po co im te strony z rejestracją jak i tak wszystkie eventy i konkursy są na facebooku ? Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ok, chętnie bym wpadł. Tylko co, nie mogę, bo nie mam fejsbuczka?

Siema Panowie,

wpadajcie śmiało. Założenie deklaracji poprzez FB ułatwia mi komunikację z właścicielem lokalu celem rezerwacji miejsc, ale jak słusznie zauważyliście, niekoniecznie powinno to być wymagane i nie jest. Jeżeli ktoś będzie chciał przyjść na spotkanie, a nie chce korzystać z FB, niech po prostu prześle mi na e-mail wspomniany w newsie (schemat@wp.eu) informację, że będzie. Stworzę dwie listy i je zsumuję. (oczywiście można i wpaść bez deklaracji, zapraszam serdecznie, ale jak wspomniałem, jest to przydatne przy rezerwacji loży na nasze spotkanie).

Do Pog(R)adania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 19:24, Schemat napisał:

Do Pog(R)adania!


Dzięki za odpowiedź! Wysyłam w takim razie maila. :)

@Ring5
Mam odczucia podobne jak cHICEK - promowanie prywatnego biznesu, jakim jest Facebook, nie powinno być wymagane do normalnego życia w realu. Przyznaję, że dla niektórych ten portal może być wygodny, ale wykorzystywanie go jako jedynego medium wymiany informacji jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 17:04, Ring5 napisał:

(...) nikt nie bedzie Cie szpiegowal (...)


Akurat jeśli chodzi o szpiegowanie to Facebook robi to już od momentu wejścia na dowolną stronę wykorzystującą ich widżet, jak np. gram.pl. Teoretycznie jest możliwość, że Facebook bez większego wysiłku ma już Twój login i hasło z gram.pl - strony takie jak ta same zgadzają się na wpuszczenie i uruchomienie u siebie takiego "backdoora".
Założenie konta na FB to już tylko wisienka na torcie ;)

Sam pomysł imprezy super, na pewno bym się wybrał gdybym mieszkał w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale Wy robicie sztuczne problemy! ;)

Wpadacie do Level Up Bar o 20.00, przy kasie odbieracie specjalna kartę magnetyczną, na której będą zapisywane wszystkie Wasze zamówienia (zbiorcza płatność za wszystko przy opuszczaniu lokalu), ewentualnie anonsujecie się Michałowi Wierzbickiemu pisząc na schemat@wp.eu i tyle! Zawsze możecie podać namiary na siebie Michałowi podczas imprezy. To naprawdę nie jest takie trudne! :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na wspólnym biesiadowaniu 18 lipca o 20.00! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować