Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Tretton: cenę PS4 ustalono dawno temu, zapowiedź Microsoftu nie miała na nią wpływu

11 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Parę dni temu sieć obiegły plotki jakoby decyzja w sprawie ceny PS4 zapadła w ostatniej chwili. Mówiono, że Sony przygotowało kilka scenariuszy cenowych i uzależniło wykorzystanie jednego z nich od posunięcia Microsoftu. Jack Tretton dementuje te pogłoski.

Przeczytaj cały tekst "Jack Tretton: cenę PS4 ustalono dawno temu, zapowiedź Microsoftu nie miała na nią wpływu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Ok, to pierwsza bitwa dziesięcioletniej wojny. Musimy walczyć o każdego klienta osobno, wracamy do okopu."

Oj, jak narazie tą wygrywają tą wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I za to uwielbiam SONY za bardzo dobre nastawienie do klienta. Mam PS3 które kupiłem po porównaniu go z XBOX''em 360. Wraz z nową generacją nie wiedziałem jaką konsole kupie, postanowiłem poczekać do E3. Po targach E3 wszystko stało się jasne Microsoft nigdy nie zmieni swojej polityki, oraz kierunku w którym zmierza, dlatego wybrałem PS4. Tak jak w przypadku PS3 i XBOX''a 360 SONY, oraz Microsoft nie zmieni swojej polityki, zawsze będą podążali w tym samym kierunki, będą rozwijali te same pomysły tak samo jak w przypadku PS4, i XBOX''a ONE.

Only PS4, XBOX go home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż taka duża strata to nie będzie. Bo będziesz mógł wybrać - albo grasz tylko w gry singlowe albo w często doczepiany na siłę multiplayer, który niby przedłuża obcowanie z tytułem. Tylko akurat w przypadku PSNa to jest o tyle fajnie, że co miesiąc są dostępne darmowe gry i można sobie zawsze w coś ciekawego na konsoli zagrać w cenie abonamentu jak nie mamy akurat nic kupionego. Można się było tego spodziewać, że kiedyś i Sony pójdzie tą ścieżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że Sony chce tak poszerzyć swoją ofertę, a serwery przecież musi ktoś utrzymywać...tak czy siak lepszy PS+ i ogarnięte gry niż płatny XBL z badziewiem... Przecież Sony zapowiedziało chmurę, gaikai itp. Mój wybór również już przesądzony, a microshit niezły cyrk robi :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 11:26, Chopek napisał:

Przecież Sony zapowiedziało chmurę, gaikai itp.

W USA w 2014, a w Europie jeszcze później. Póki co słaby feature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do listopada poziom jakości obu konsol się wyrówna, a walka będzie dość ostra... ale tylko w stanach. Jedyną rzeczą jaką może zaoferować Microsoft to integracja z telewizją, lecz dostęp do tego uzyskają wyłącznie mieszkańcy USA. Dodatkowo Kinect w zestawie... OK, mogę zapłacić 1500 zł za konsolę, ale 100$ więcej, to dla nas 400 zł! Taka różnica cenowa przy wyraźnym braku różnicy jakości to strata pieniędzy. Dodatkowo brak wsparcia dla niezależnych developerów. Chociaż obecnie z dumą gram na moim X360 to będę musiał zmienić barwy i zgodzić się z przedmówcą:
"Xbox, go home"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Według mnie do listopada poziom jakości obu konsol się wyrówna, a walka będzie dość ostra...
> ale tylko w stanach. Jedyną rzeczą jaką może zaoferować Microsoft to integracja z telewizją,
> lecz dostęp do tego uzyskają wyłącznie mieszkańcy USA. Dodatkowo Kinect w zestawie...
> OK, mogę zapłacić 1500 zł za konsolę, ale 100$ więcej, to dla nas 400 zł! Taka różnica
> cenowa przy wyraźnym braku różnicy jakości to strata pieniędzy. Dodatkowo brak wsparcia
> dla niezależnych developerów. Chociaż obecnie z dumą gram na moim X360 to będę musiał
> zmienić barwy i zgodzić się z przedmówcą:
> "Xbox, go home"

wsparcie jest takie samo jak od sony dla niezaleznych developerow,teraz srednio gra kosztuje 250 zl a jak jeszcze chcesz miec do niej dodatki to juz glowa boli,wiec nie mow ze 400 zl to duza cena za bardzo dobry sprzet jakim jest kinect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie miała, a fakt, że wojujecie na rynku konsol od lutego wcale by nie wpłynęła na waszą decyzję - sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować