Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadciąga otwarta beta World of Warplanes, są nowe screeny

14 postów w tym temacie

Niech dadzą wirtualny kokpit bez zoomu, normalne rozlgądanie się (hat działa tragicznie) i przede wszystkich niech te samoloty latają w powietrzu a nie próżni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WoWP i WarThunder. Tą drugą gram nadal. A jak na razie widzę to jedyną zaletą WoWP jest ilość samolotów ( pełne drzewko ).
WarThunder miażdzy tą grę. Czekam na czołgi w wykonaniu Gajiin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taka jest prawda WarThunder jest o niebo lepszy od Warplanes. Przede wszystkim responsywność samolotów dużo lepsza jak i sam model lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardziej podoba Wop od WT , czemu bo od symulacji mam IŁ-a 2 i dodatki, a do arcade Wop lepiej się nadaje jak dla mnie - szybkie przyjemne bitwy dla "rozerwania się" bez faworyzowania jednej strony (Ruskie łope w Wt ).
Obie gry będą mieć swoich fanów i wrogów - dla mnie plusem też jest to że wop nie próbuje udawać symulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka partyzant wdarła się do przedostatniego akapitu: "anumicji".

Ja w WoWP pogralem pare dni i mnie znudzil. Zdecydowanie zostaje przy WT... tylko te Yaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne zalety wowp nad WT to ZNACZNIE mniej upierdliwy grind i że jest lepsza jak chce się usiąść na chwilę (wzorem wota bitwy mają kilka minut max), cała reszta lata świetlne za WT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wargaming wzięło wszystko, co wypaliło w World of Tanks, i przeniosło w przestworza.
Jeżeli komuś podobały się starcia z udziałem czołgów, to na pewno przypadną wam do
gustu także potyczki za sterami samolotów. Niewykluczone, że jeszcze bardziej.
W World of Warplanes trzeba myśleć,kombinować i poszerzać swoją wiedzę. Od tego zależą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować