Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall wielkim zwycięzcą tegorocznego E3

32 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Jak co roku przedstawiciele mediów przyznali laury Game Critics Awards za targi E3. Nie co roku zdarza się jednak, aby jeden tytuł zgarnął aż sześć nagród. Gwoli ścisłości: nie zdarzyło się to jeszcze nigdy. Brawo, Respawn.

Przeczytaj cały tekst "Titanfall wielkim zwycięzcą tegorocznego E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titanfall wygląda mi na kolejny "generic shooter". Jedyną grą, która zrobiła na mnie wrażenie na E3 był właściwie tylko MGS V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Nasi bardziej się postarali i pokazali więcej Wieśka, może to właśnie on byłby zdobywcą przynajmniej jednego tytułu. Btw Witcher 3 przegrywa póki co z Watch Dogs w walce o finał na Gamespot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Titanfall wygląda mi na kolejny "generic shooter". Jedyną grą, która zrobiła na mnie
> wrażenie na E3 był właściwie tylko MGS V.

+1, zdecydowanie, za dużo tego typu gier teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, Titanfall to zabawna gra. Z jednej strony faktycznie bardzo mnie zainteresowała bo zwyczajnie wygląda jak gra która może dać masę frajdy podczas sieciowych potyczek. Ale właściwie na tym koniec. Jakich specjalnych innowacji nie widać, raczej dobrze dobrany miks elementów obecnych na rynku którego jak się zdaje w takich proporcjach dotychczas nie było.

Natomiast jako coś faktycznie "najlepszego" zarówno pod względem gameplayu, grafiki i pomysłu to bym powiedział że jest to The Division. Zdecydowanie najbardziej intrygująca i robiąca największe wrażenie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 19:46, Redjevel napisał:

silnik source :)


Jest to mój ulubiony silnik - mimo upływu lat dalej znakomicie wygląda (przede wszystkim nie zalatuje plastikiem), przy czym zachowuje niewyobrażalną na dzisiejsze standardy optymalizację. To zadziwiające, że ciągle można z niego tyle wycisnąć. Z resztą - HL2 wygląda dobrze po dziś dzień, a po wgraniu CinematicMod kopie dupę.

Co do mugoli krzyczących o Wieśku - jak byk jest napisane, że pod uwagę były brane tylko grywalne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że tak dużo czasu z niecierpliwością czekali na to co ugotuje Respawn, gra pewnie będzie dobra, może CoD straci trochę oddanych graczy - i słusznie, im większa konkurencja tym lepiej dla graczy. Niech im się wiedzie.

I tak czekam na MGS V i być może gdy dowiemy się więcej na Division.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie The Division zrobiło na mnie dość spore wrażenie, ale jak obejrzałem ten gameplay na spokojnie po targach to muszę stwierdzić, że tak naprawdę nikt nie będzie grał w tą grę jak na tym trailerze, gdzie jakaś grupka innych ludzi sobie spokojnie przechodzi obok.

W grze 90% będzie biegać, trollowac i wrzeszczeć na voice chacie co sprawi że gra straci swój urok z targów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie The Division zrobiło na mnie dość spore wrażenie, ale jak obejrzałem ten gameplay
> na spokojnie po targach to muszę stwierdzić, że tak naprawdę nikt nie będzie grał w tą
> grę jak na tym trailerze, gdzie jakaś grupka innych ludzi sobie spokojnie przechodzi
> obok.
>
> W grze 90% będzie biegać, trollowac i wrzeszczeć na voice chacie co sprawi że gra straci
> swój urok z targów :P

bierzesz grupe kolegow,sprawa zalatwiona nie dziekuj za pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 20:14, LESZ3u napisał:

Co do mugoli krzyczących o Wieśku - jak byk jest napisane, że pod uwagę były brane tylko
grywalne produkty.


Na zamkniętych pokazach W3 prezentowano godzinny gameplay...

Tak czy siak już samo nominowanie MMO w kategorii "najlepszy erpeg" dyskwalifikuje te nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować