Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall wielkim zwycięzcą tegorocznego E3

32 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2013 o 21:35, CepNaPysk napisał:

bierzesz grupe kolegow,sprawa zalatwiona nie dziekuj za pomysl


Sprawa byłaby załatwiona gdyby nie to ze ta gra będzie MMO gdzie będziemy spotykać innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bierzesz grupe kolegow,sprawa zalatwiona nie dziekuj za pomysl
>
> Sprawa byłaby załatwiona gdyby nie to ze ta gra będzie MMO gdzie będziemy spotykać innych
> graczy.

no ale jak bedziesz mial zgrana grupe to postawicie im opor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 czy MGS 5 nie mogły być nominowane, ponieważ na targach nie było właściwego gameplayu, w sensie, że nikt nie mógł w niego zagrać, a jak był właściwy gameplay to tylko na zamkniętym pokazie, a to się w przypadku tych nagród nie liczy. Sądzę, że gdyby te gry i kilka innych, które również nie mogły być nominowane (nie jestem pewny, ale The Division chyba też), to Titanfall nie uzyskałby aż 6 nagród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 21:35, CepNaPysk napisał:

bierzesz grupe kolegow,sprawa zalatwiona nie dziekuj za pomysl

Nie mam tylu kolegów, żeby używać ich jako współtowarzyszy, przeciwników i przechodniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć mnie ten tytuł interesuje to może z 2 nagrody by dostali ode mnie na tych targach... ale wszelakie nagrody mediów w branży gier to zawsze śmiechu warte i nic nie znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najlepsza gra wyścigowa: Need for Speed: Rivals"

WTF? Moim zdaniem to była najgorsza gra wyścigowa targów. Nie hejtuję EA, ani NFS''ów (bo most wanted mi się podobał) ale ta gra nie robi żadnego wrażenia - odgrzany Hot Pursuit i nic więcej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 21:38, Vojtas napisał:

Na zamkniętych pokazach W3 prezentowano godzinny gameplay...

Gra musi być grywalna dla oceniających a nie pokazywana. Drobna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klon coda, w ktorego nikt jeszcze nie gral, zgarnia wiekszosc wazniejszych nagrod. W dodatku na pc gdzie nawet nie wiadomo czy beda dedyki (a bez tego zadna gra multi nie ma racji bytu na pc).
To wiele mowi o calej branzy oraz o tych nagrodach GCA i kretynach ktorzy glosują. Zaorac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować