Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rising Storm - recenzja

17 postów w tym temacie

Świetna recenzja dobrze opisane plusy i minusy tej pozycji. To prawda, że ta seria ogólnie nie jest dla każdego. Pierwszy raz grając w RO poczułem się jak dziecko, Gracze pokazali mi gdzie moje miejsce dostając takie wciry jak nigdy w żadnej innej strzelance. Tu trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Radość z każdego zabitego wroga jest dużo większa, niż w każdej innej grze tego typu. Fajnie,że istnieją takie firmy, które tworzą pozycje dla "hardckorów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo osoby posiadające "podstawkę" mogą zagrać w Rising Storm za darmo, ale tylko jako zwykły strzelec. Fajna sprawa.
Pojazdy (czyli tak właściwie po jednym czołgu na stronę) podobno mają dojść później. Z dużym naciskiem na podobno.
Minus za brak interakcji z otoczeniem. A niszczenie zasieków (np na Iwo Jimie) i samych celów (też na Iwo Jimie) to co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 22:24, Afro69 napisał:

Co jak co, ale brzydoty tej grze nie można odmówić.


Grafika to nie wszystko ;)

Co do samej gry to bardzo fajna pozycja i co do tej przygrywki na tematy o Wietnamie, o której wspomniał Myszasty - bardzo bym prosił coś w tych klimatach ewentualnie, co mniej prawdopodobne jest, coś o Wojnie Koreańskiej. Po filmach takich jak 71 Into The Fire czy Taeguki aż chciało by się powiedzieć, że to dobry materiał na grę FPS albo strategię w stylu CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowo osoby posiadające "podstawkę" mogą zagrać w Rising Storm za darmo, ale tylko jako zwykły strzelec. Fajna sprawa."

----

O, fajnie. Czas wrócić do do gry w takim razie i ocenić jak sprawy się mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 13:45, Ramonek napisał:

A jak z zaludnieniem na serwerach?


Różnie. Zazwyczaj daje się bez problemu znaleźć pełne, ale wiele świeci pustkami. To znaczy botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie ma problemu. Dużo serwerów jest zapełnionych po brzegi, a liczba osób próbujących się dostać po tym jak ktoś wyjdzie jest spora. Wiadomo, część serwerów stoi pusta, ale są też takie gdzie liczba graczy waha się między 30 a 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 13:55, Rokuto napisał:

Z tym nie ma problemu. Dużo serwerów jest zapełnionych po brzegi, a liczba osób próbujących
się dostać po tym jak ktoś wyjdzie jest spora. Wiadomo, część serwerów stoi pusta, ale
są też takie gdzie liczba graczy waha się między 30 a 50.


Dokładnie, jak już się któryś zapełni, to zazwyczaj przez kilka godzin nawet ma pełne obłożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie recenzowal tego Slawek? W sumie to mi obojetne kto, ale myslalem ze to on jest na gramie od niszowych hardkorowych pozycji na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czemu nie recenzowal tego Slawek? W sumie to mi obojetne kto, ale myslalem ze to on jest na gramie od niszowych hardkorowych pozycji na pc."
---------
Po co trollujesz wątek? Sławek jest jak Agent Tomek. Wchodzi jak trzeba zrobić coś z niczego. A to jest poważna recenzja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie chodzi o gry lotnicze podobnie jak chyba któraś ze strategii z gatunku tych bardziej dla znawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuka jest prosta: od czasów Amigi nie ma fajnych gier o strzelaniu do ludzi Wietnamie, czy Korei. Prawie w ogóle, bo dodatek do BC2 zły nie był. Ale tu prawdziwego hardkoru trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować