Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs zaplanowany daleko do przodu

17 postów w tym temacie

Nie widzę w tym nic dziwnego :D Taką strategię dotyczącą każdej marki powinna mieć każda duża firma w branży. Podejrzewam, że jeśli WD odniesie sukces, to zmniejszy się częstotliwość wychodzenia na rynek kolejnych odsłon AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle znawcy życia i profesjonalni opinidawcy non-profit w akcji. (strzałeczka w górę). Na szczęście fakt > opinia, więc nie przejmuję się, dopóki gier nie zobaczę. Ewentualnie gameplayów, screenów oraz trailerów dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na pierwszą część i wtedy zobaczę ile to uniwersum jest w ogóle warte. Fakt faktem, że dla tego tytułu zawiesiłem swoje własne embargo na kupowanie i granie w gry od Ubi.
Ale jeśli WD okaże się tylko zlepkiem hypowych zapowiedzi a cała ta para i tak pójdzie w gwizdek to embargo powróci i nawet jeśli kolejne gry z tej serii będą super hiper to i tak się nimi nie zainteresuję.
A Ubi może sobie planować. Niech tylko te plany spowodują, że gra będzie faktycznie bardzo dobra a nie dobry będzie tylko marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie zrobili z tego co robią z Assassynem; pierwsze części wciągają gameplay''em, przykuwają uwagę graczy, a po już 4 części to nic ciekawego nie wprowadzają lub zmieniają konkretnie całe założenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nagaroth nie chodzi o to, że biorą za to kasę - to chyba normalne, że każdy człowiek chce za swój wysiłek brać sowite wynagrodzenie. Chodzi o podrzucanie co rok nic nie wnoszących tytułów. Nie mówię, że Watch Dogs takie będzie, ale wystarczy spojrzeć na AC, które przez pewien czas było praktycznie wciąż takie same i bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym, że jeszcze bardziej zaskakującym jest, że takowe zmiany lub modyfikacje, których żądają gracze to nic innego jak zwykłe "widzimisiętakiasasyn" (i tylko mi). IMO w AC wielkie zmiany nie są potrzebne, trzon rozgrywki został ustalony i go uzpełniają bądź wprowadzają zmiany, które samego rdzenia nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że dwójka się już robi a do trójki tworzona jest dokumentacja. Wystarczy spojrzeć na jakąkolwiek markę AAA żeby zobaczyć jak są klepane. Zresztą Ubi wiedzie w tym prym pewnie już mają wstępne szkice do AC 8 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować