Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marka Outcast z 1999 roku zaliczy powrót

33 postów w tym temacie

Mam ciarki i drżą mi ręce, ostatnio jeden z wiodących trendów w branży - czyli przywracanie starych tytułów do życia sprawia, że... Chyba non stop mam ciarki i drżą mi ręce jak tylko o tym myślę.
Piękne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 12:13, lotnik_xaos napisał:

Mam ciarki i drżą mi ręce, ostatnio jeden z wiodących trendów w branży - czyli przywracanie
starych tytułów do życia sprawia, że... Chyba non stop mam ciarki i drżą mi ręce jak
tylko o tym myślę.
Piękne <3

Czyli wrażenia, które dostałem tylko po oglądaniu gameplayów są takie jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam ciarki i drżą mi ręce, ostatnio jeden z wiodących trendów w branży - czyli przywracanie
> starych tytułów do życia sprawia, że... Chyba non stop mam ciarki i drżą mi ręce jak
> tylko o tym myślę.
> Piękne <3

konieczne badania pod katem parkinsona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ta gra jest wspaniała

Wszystko przyporządkowane grywalności i klimatowi, gra - e, co się będę rozpisywał, po prostu Outcast niszczy i aż żal, że takie gry nie stały się standardem. Z drugiej strony - łatwiej o kolejne takie arcydzieło!

A kierowania się sentymentem nie możesz mi zarzucić, bo grałem w nią stosunkowo niedawno (ba, ukończyłem ją chyba nawet drugi raz w te ferie), choć znam od lat kilkunastu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 13:51, Myszasty napisał:

Wuwu, nienawidzę Cię! :)

*rzuca ulubionym kubkiem o ścianę*

*Zbiera części kubka Myszastego. Mało warte, ale na Allegro się opchnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ten mod (ma być zresztą już stand-alone) jest naprawdę bardzo dobry, tylko szkoda dla mnie, że przerzucili się na CryENGINE 3, przez co wymagania pewnie wzrosną niebotycznie :(.

No i sequel już kiedyś powstawał, tylko ku rozpaczy fanów miał być bardziej ukierunkowany na akcję. Po obejrzeniu concept artów miałem wrażenie, że w dwójce mieliśmy obronić talanów przed inwazją złych ludzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outcast to po prostu jedno z arcydzieł na rynku PC-towym. Szczerze mówiąc to już wcześniej wiedziałem o OpenOutcast bo szukałem jakiś informacji o tym, czy jest jakiś HighPack do pierwszej części i natrafiłem właśnie na to. Nie muszę chyba mówić, że ucieszyłem się jak mała dziewczynka prawda?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Outcast to jedna z "TYCH" genialnych perełek, które ukazały się bez marketingowej pompy i tylko niewielkiej grupie graczy dane było ich doświadczyć.

Taki sam los spotkał Severance: Blade of Darkness czy Freespace 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:55, Principes napisał:

Tak, Outcast to jedna z "TYCH" genialnych perełek, które ukazały się bez marketingowej
pompy i tylko niewielkiej grupie graczy dane było ich doświadczyć.

Taki sam los spotkał Severance: Blade of Darkness czy Freespace 2.


W przypadku Severance dochodzi jeszcze jeden patent. Do dzisiaj słyszę teksty o tym, jakie to Dark Soul i rodzinka wyjątkowe. Cóż, na pecetach mieliśmy to kilkanaście lat temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 15:09, Myszasty napisał:

W przypadku Severance dochodzi jeszcze jeden patent. Do dzisiaj słyszę teksty o tym,
jakie to Dark Soul i rodzinka wyjątkowe. Cóż, na pecetach mieliśmy to kilkanaście lat
temu. :)


Nie wspominając o tym, że system walki w Severance poziomem skomplikowania i oferowanych możliwości bije DS na łeb i szyję - i mówię to jako człowiek, któremu Dark Souls bardzo się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:55, Principes napisał:

Taki sam los spotkał Severance: Blade of Darkness czy Freespace 2.


Albo Heart of Darkness na przykład czy Star Trek: Klingon Academy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 15:27, Demagol napisał:

> Taki sam los spotkał Severance: Blade of Darkness czy Freespace 2.

Albo Heart of Darkness na przykład...


Fakt, jak mogłem zapomnieć! O niebo lepsza od Another World moim zdaniem, a nikt o tej grze nie chce pamiętać...

Jeszcze kilka dobrych przykładów by się znalazło - może niedocenione Arcanum, ToEE (najlepszy sytem walki, jaki cRPG widziały), The Neverhood, Toonstruck, Black Dahlia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować