Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szycha z Activision: "Call of Duty nigdy nie było tak mocne"

34 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2013 o 16:29, aope napisał:

Się naplumkacie a i tak będziecie grać w nowego CoDa, chocby po to aby sprawdzić te zmiany.
Ubaw po pachy.

Ja już dwie części sobie darowałem. Kasa poszła na BFa.

Dnia 03.07.2013 o 16:29, aope napisał:

Już nawet growe towarzystwo dziennikarskie które zazwyczaj liże tyłki (gracz Angry
Joe na youtube doskonale pokazał to w jednym ze swoich filmików)

W sensie mentor Jojo pokazał w swoich filmikach o Xbone jak wylizać po zrobieniu? No
masz rację - pokazał.

Jak nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj. Nie jest żadnym moim mentorem, widziałem zaledwie dwa jego filmy. I nie, nie były one o Xbone, tylko właśnie o etyce dziennikarskiej, a raczej jej braku wśród lizusów z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 16:35, Darkstar181 napisał:

Ja już dwie części sobie darowałem. Kasa poszła na BFa.


No to na jakiej podstawie twierdzisz, że "kolejne części są coraz niższej jakości"?

Dnia 03.07.2013 o 16:35, Darkstar181 napisał:

Jak nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj.


Ależ wiem

Dnia 03.07.2013 o 16:35, Darkstar181 napisał:

Nie jest żadnym moim mentorem,


Jojo?

Dnia 03.07.2013 o 16:35, Darkstar181 napisał:

widziałem
zaledwie dwa jego filmy. I nie, nie były one o Xbone, tylko właśnie o etyce dziennikarskiej,
a raczej jej braku wśród lizusów z zachodu.


Joe na szczęście nie jest lizusem, to wojownik o etyke dziennikarską. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze jak ta gra biednie wyglada to chce mi sie puscic pawia. Od czasow swietnej (jak na realia w ktorych sie ukazala) czworki kupilem tylko pierwsze Black ops, reszte olalem bo to klepanie w kolko tego samego do usranej smierci (i to po chamsku- identyczne skiny, bronie, modele, tekstury, dzwieki). Dziwne ze ludzie sa chetni za to placic po kilka razy.

Wynurzenia tego pana (jak to ta seria jest na szczycie ale ma jeszcze wszystko przed soba i jak jest wyczekiwana) to zwykly kijowy PR, jak ktos sie na to nabierze to chyba ma 10 lat albo nigdy nie gral w zadna dobra gre. Chyba widza ze juz sie szykuje wtopa bo ile mozna robic wode ludziom z mozgu i takimi zagrywkami probuja ratowac sytuacje. Ale spoko, Guitar hero tez zarlo zarlo az zdechlo, tu juz tez widac rychly koniec. Cale szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 16:29, aope napisał:

Się naplumkacie a i tak będziecie grać w nowego CoDa, chocby po to aby sprawdzić te zmiany.


A gdzie tam, obejrzymy na jewtube. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 21:15, Cygi napisał:

A gdzie tam, obejrzymy na jewtube. :D

Nie widziałem, że stałeś się antysemitą, Cygi.

Pamiętaj, ze przekrećanie nazw firm jest zabronione na tym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 16:29, aope napisał:

Już nawet growe towarzystwo dziennikarskie które zazwyczaj liże tyłki (gracz Angry
Joe na youtube doskonale pokazał to w jednym ze swoich filmików)

Rzucisz linkiem? Dzięki.

Ja pamiętam, jak w jednym filmie AJ przewidywał, że "Aliens: Colonial Marines" będzie wielkim sukcesem. A po premierze gry nagrał ok. półgodzinny, megahejterski filmik o tej gierce. O to Ci może chodziło, aope?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzyma się mocno, więc nie muszą nic poprawiać. Wiedzą, że fani kupią nową produkcję nawet jak od poprzedniczki będzie różniła się cyferką.
Przy CoDzie jestem zwolennikiem tego, aby ta marka wróciła do czasów II Wojny Światowej lub Wietnamu. Tej grze potrzebny jest odczuwalny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko może wypróbuję nowego Coda. Nie grałem w multi w żadną z poprzednich części (najpierw BC2, później BF3), a opcja dynamicznych map brzmi dość interesująco. Zobaczymy jak będzie to wyglądać w praniu. Poczekam do jakiejś przeceny/obniżki i jak będzie ok to może zakupię. Póki co jest jednak wiele innych tytułów, które zaplanowałem nabyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 21:15, Cygi napisał:

A gdzie tam, obejrzymy na jewtube. :D


Ile razy mamy prosić by nie przekręcać nazw firm/lub innych marek? Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty nigdy nie było tak mocne" <---- po zmierzeniu detektorem z DBZ stwierdzam że ich moc "bojowa" to całe 5 jednostek :D
Jednak dobre 100 tysi w kwestii dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Artmaster88 W pełni się z Tobą zgadzam. Call of Duty 2 to zdecydowanie najlepsza gr
> az serii, miała niepowtarzalny, świetny klimat i gameplay jakiego może pozazdrościć niejedna
> dzisiejsza produkcja z gatunku FPS. Generalnie strasznie brakuje gier osadzonych w realiach
> drugowojennych. Bokiem już mi wychodzi ta współczesność w fps-ach. Gry fps nigdy nie
> były tak wtórne i powtarzalne jak obecnie.
cod 2 jest strasznie nudny najlepszą częścią jest 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować