Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II dla abonentów Xbox Live Gold już w tym miesiącu

36 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

1 lipca gracze przeżyli rozczarowanie – zamiast pobrać za darmo Assassin’s Creed II lub Halo 3, na które czekali z niecierpliwością, otrzymali grę z biblioteki XBLA, zatytułowaną Defense Grid: The Awakening.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed II dla abonentów Xbox Live Gold już w tym miesiącu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u konkurencji za cene ~200pln moge przez 12 miesiecy pograc w:
Battfield3
Saints Row: The Third
Payday: The heist
X:Com - Enemy Unknown
Uncharted 3
LittleBigPlanet Karting
Demon''s Souls
ICO and Shadow of the Colossus HD
Catherine
Malicious
+kolejne tytuly co miesiac

Majac PS Vite, dochodzi mi kolejnych 6 gier na start+kolejne w przyszlych miesiacach.


I to ma byc ta supe oferta jako reakcja na PS+ :D? Smiech na sali, MS. Smiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tower Defens + wymuszony AC2 vs BF3, PayDay, Saints Row 3 + dwie gry na psv + trzy gry startowe w ps+ :D.. good job M$ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw narobili zamieszania a potem na przeproś dają to co obiecywali. Z rozpoczęciem miesiąca cieszyłem miche że sobie w AC2 albo Halo 3 pocisne a tu nagle dostaje jakimś ochłapem po pysku...

Znowu pozostaje niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A u konkurencji za cene ~200pln moge przez 12 miesiecy pograc w:
> Battfield3
> Saints Row: The Third
> Payday: The heist
> X:Com - Enemy Unknown
> Uncharted 3
> LittleBigPlanet Karting
> Demon''s Souls
> ICO and Shadow of the Colossus HD
> Catherine
> Malicious
> +kolejne tytuly co miesiac
>
> Majac PS Vite, dochodzi mi kolejnych 6 gier na start+kolejne w przyszlych miesiacach.
>
>
> I to ma byc ta supe oferta jako reakcja na PS+ :D? Smiech na sali, MS. Smiech na sali
> :D
Tak ale za te 120zl ktore place za xl gram online a nie jak na psn co miesiac minimum jeden dzien sobie nie po gram a jak sie wlamia to nawet z tydzien bywalo sie obejsc z grania online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A u konkurencji za cene ~200pln moge przez 12 miesiecy pograc w:
> Battfield3
> Saints Row: The Third
> Payday: The heist
> X:Com - Enemy Unknown
> Uncharted 3
> LittleBigPlanet Karting
> Demon''s Souls
> ICO and Shadow of the Colossus HD
> Catherine
> Malicious
> +kolejne tytuly co miesiac
>
> Majac PS Vite, dochodzi mi kolejnych 6 gier na start+kolejne w przyszlych miesiacach.
>
>
> I to ma byc ta supe oferta jako reakcja na PS+ :D? Smiech na sali, MS. Smiech na sali
> :D
za 200 zl to ja sobie 10 gie na promocji r z tych nowszych kupie,smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą coś ciekawszego w przyszłym miesiącu.
Dla tych co tak chwalą PS+, ja was rozumiem. Ale przeczytałem identyczne posty jak wasze już chyba w dziesięciu artykułach tutaj na gramie. Równie dobrze mogliby nic nie dawac, więc cieszę się chociaż z tego i mam nadzieję, że po 2013 przedłużą te games with gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A u konkurencji za cene ~200pln moge przez 12 miesiecy pograc w:
> Battfield3
> Saints Row: The Third
> Payday: The heist
> X:Com - Enemy Unknown
> Uncharted 3
> LittleBigPlanet Karting
> Demon''s Souls
> ICO and Shadow of the Colossus HD
> Catherine
> Malicious
> +kolejne tytuly co miesiac
>
> Majac PS Vite, dochodzi mi kolejnych 6 gier na start+kolejne w przyszlych miesiacach.
>
>
> I to ma byc ta supe oferta jako reakcja na PS+ :D? Smiech na sali, MS. Smiech na sali
> :D
Wolę XBL niż co chwile hackowane PS :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak Ci pasuje wydawac 120PLN/rok glownie dlatego, ze mozesz 12 dni w roku dluzej pograc
> online na konsoli to ja nie mam pytan.
plus duze promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A u konkurencji za cene ~200pln moge przez 12 miesiecy pograc w:
> > Battfield3
> > Saints Row: The Third
> > Payday: The heist
> > X:Com - Enemy Unknown
> > Uncharted 3
> > LittleBigPlanet Karting
> > Demon''s Souls
> > ICO and Shadow of the Colossus HD
> > Catherine
> > Malicious
> > +kolejne tytuly co miesiac
> >
> > Majac PS Vite, dochodzi mi kolejnych 6 gier na start+kolejne w przyszlych miesiacach.
>
> >
> >
> > I to ma byc ta supe oferta jako reakcja na PS+ :D? Smiech na sali, MS. Smiech na
> sali
> > :D
> Tak ale za te 120zl ktore place za xl gram online a nie jak na psn co miesiac minimum
> jeden dzien sobie nie po gram a jak sie wlamia to nawet z tydzien bywalo sie obejsc z
> grania online.

Człowieku, co ty piep.....gadasz. Nie wiem czy znajdzie się tu ktoś, kto ma czas grać codziennie, a dla ciebie jest czymś niewybaczalnym, że raz na 2-3 miesiące, przez jakieś 10h (i to nawet w nocy, nie w środku dnia) nie można grać, i to tylko JEŚLI SIĘ WCZEŚNIEJ NIE ZALOGUJESZ - czyli jeśli aż tak chce ci się grać, to możesz grać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sony wciąż zjada konkurencje jezeli mówimy o neciku... w sumie samo słowo "darmowy" zostawia wsio z tyłu, a późniejsze dodanie "PS+" ... hmm... nie do opisania opcja :) Konkurencja nie istnieje w tym temacie, ciekawe czy microsoft zaskoczy czyms na xbox1, bo na 360 im to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Sony wciąż zjada konkurencje jezeli mówimy o neciku... w sumie samo słowo "darmowy" zostawia
> wsio z tyłu, a późniejsze dodanie "PS+" ... hmm... nie do opisania opcja :) Konkurencja
> nie istnieje w tym temacie, ciekawe czy microsoft zaskoczy czyms na xbox1, bo na 360
> im to nie wychodzi.
co z tego ze darmowy jesli nie daje rady ? oczywiście nawet porównując promocje można kupe kasy zaoszczędzić.Przykladowo kupilem gry o 600 zl tansze
ciekawe czy sony zaskoczy czyms na ps4, bo na ps3
im to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 21:30, AjKnowJu napisał:


Sony wciąż zjada konkurencje jezeli mówimy o neciku... w sumie samo słowo "darmowy" zostawia
wsio z tyłu, a późniejsze dodanie "PS+" ... hmm... nie do opisania opcja :) Konkurencja
nie istnieje w tym temacie, ciekawe czy microsoft zaskoczy czyms na xbox1, bo na 360
im to nie wychodzi.

Wiesz co?Sony na pewno zaskoczy na PS4!Abonament za twój necik:D
I widzisz?Nie tylko MS ściąga pomysły od konkurenci , ale także Sony, a Sony do tego nie daje jakiś darmowych opcji, tylko bierze te które zmuszają ciebie po części za płacenie abonamentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przyglądam się tej wojnie i zaraz wrzucę bombę może... To się jeszcze cieszmy, że na PC za korzystanie z opcji internetowych nie wprowadzono opłaty np. na Steamie ;P

Co do samego tematu abonamentu PSN to już nie raz mówiłem - jakościowo wolę jednak PSNa z naprawdę ciekawymi tytułami niż XLive. AC II może i faktycznie fajną częścią jest, ale można tą grę kupić już za 20 zł na wyprzedaży i mieć na własność, a nie na miesiąc. Natomiast jeżeli chodzi o ogrom gier na PSNie przez rok to może i można je wszystkie kupić, ale po co wydawać kasę jak można kupować nowości i ogrywać starsze tytuły? A też promocje po tym, jak się wykupi abonament... to jest śmieszne, bo płacisz podwójnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować