Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat Komplete Edition już na pecetach. Obejrzyj trailer premierowy

47 postów w tym temacie

I trzeba jeszcze jedno przyznać.Były obawy o optymalizację itd, bo to robi takie studio.Mogę co nie których uspokoić, bo optymalizacja jest jak najbardziej na 6.Ładna graficznie, a gra ciągle chodzi bardzo płynnie.Też się z lekka obawiałem o to, ale już mogę spać spokojnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 21:55, gorzalka napisał:


> kupiłem przez
> Gamersgate. 46% pobrane.

A można wiedzieć za ile? Bo ja na move za 65 zł i chciałbym wiedzieć czy dało się taniej.
:P Tak z czystej ciekawości.
A co do samej gry to za 15 min ją odpalę i spróbuje nie zarwać całej nocki. :D


Miałem nagromadzoną masę "blue points" na Gamersgate, więc przysługiwała mi spora zniżka. Inaczej musiałbym płacić prawie 30 euro. Kupiłeś naprawdę tanio, o nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów wielki plus dla muve.pl: za 64,99 PLN mamy to za co na Steam zapłacić trzeba 27,99 Ojro... Aczkolwiek wiadomo, że... haters gonna hate... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 08:47, Cygi napisał:

Przy okazji - Kratosa też dali? :P


Nie, jest za to Freddy Krueger i bardzo dobrze. :)

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości - gra jest śliczna, wspaniale zoptymalizowana i bardzo, bardzo grywalna (czego o poprzednich "trójwymiarowych" odsłonach powiedzieć nie mogę). Nie wahajcie się, tylko kupujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupię na pewno tylko czekam na wersję pudełkową z UK i aż cena troszkę spadnie :)
Może jakaś wakacyjna wyprzedaż będzie albo w okolicach świąt...
Ale dla mnie to must have :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 08:51, Karanthir666 napisał:

> Przy okazji - Kratosa też dali? :P
Przy okazji - nie :(


Jest tam jakiś podobny do niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 20:12, Maciej2801 napisał:

> Jedynie 15 lat czekania na nowe Mortal Kombat na PCty :/. No i się instaluje już.

16 MORTAL KOMBAT IV WYSZEDŁ W 1997 roku

Dla ludzi to już tak dawno, że odliczanie kolejnych lat wygląda tak jak w przypadku odliczania czasu od ostatniego awansu polskiego klubu do Ligi Mistrzów :P u mnie też w obu przypadkach zatrzymało się na 15 latach i dla lepszego samopoczucia dalej nie licze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 12:50, Karol44 napisał:

Wiadomo jak jest ze sterowaniem!? Da się w to grać?

Podobno da się na klawie (gałek na konsolach i tak się nie użwało), ale ja tam chyba i tak będę na padzie, tylko ze mam ten z x-pudełka, a podobno krzyżak daje się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegos zwyklego do PC imitacje od PS3, ale wolałbym na klawiaturze i czekam aż ktos dokladnie opisze czy to działa;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:08, Karol44 napisał:

Ja mam jakiegos zwyklego do PC imitacje od PS3, ale wolałbym na klawiaturze i czekam
aż ktos dokladnie opisze czy to działa;-D


Oczywiście, że działa i to bardzo dobrze - to nie Street Fighter, gdzie czasem trzeba kręcić kółeczka (a i w tym przypadku praktyka czyniła mistrza). Klawisze można zmienić w zależności od indywidualnych preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na sali ktoś kto już kupił cyfrówke i może się wypowiedzieć w kilku kwestiach tj - jak z optymalizacją, jak ze sterowaniem [tylko pad od xklocka czy inne niefirmowe pady tez da się przypisać ?] i czy ten szpil działa z kartami które obsługują dx10 a dx11 tylko emulują wstecznie tak jak np GTXy 260 i starsze karty ?

Zwłaszcza ostatnie zagadnienie mnie interesuje, bo posiadam dwa pcty stacjonarne, jeden u siebie drugi u rodziców, pograł bym sobie chętnie tez czasem na tym starszym [który wyposażony jest właśnie w GTXa 260] jak zrzucam do rodzinki na urlop/weekend i fajnie by było wiedzieć jak "uniwersalnym" zakupem będzie MK :)

@edit

Ok co ślepemu po oczach, w wymaganiach jest zaznaczone minimum dx10 więc wszystkie starsze karty wspierane, czyli mogę śmiało w to poszarpać nawet jak wybędę na kilka dni do staruszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować