Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored ma większe szanse na kontynuacje niż Rage

19 postów w tym temacie

Mnie Dishonored również delikatnie rozczarowało pod względem fabularnym, ale to głównie ze względu na rozbuchane nadzieje względem tego tytułu. Co nie zmienia faktu, że gra jest świetna. Podobnie RAGE - ukończyłem je 3 dni temu i grało mi się znakomicie. W tym przypadku o fabule lepiej jednak już w ogóle się nie wypowiadać, a zakończenie to jest gorsze nawet od drugiego Wiedźmina ;) Ale kontynuację ujrzałbym z wielką chęcią, bo id wykreowało niesamowity świat, według mnie zdecydowanie najlepszy z ich dotychczasowego dorobku. Szkoda, że potencjał nie został wykorzystany w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored to dobra gra, jednak przy tych wszystkich umiejętnościach głównego bohatera była zbyt prosta, może w przypadku kontynuacji poprzeczka będzie trochę wyżej. Z tego co wiem niedawno ukazał się nieoficjalny patch znacznie utrudniający rozgrywkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:03, LESZ3u napisał:

Mnie Dishonored również delikatnie rozczarowało pod względem fabularnym, ale to głównie
ze względu na rozbuchane nadzieje względem tego tytułu.


Co jest dziwne, bo twórcy trąbili głównie o otwartości świata i dowolności rozwiązywania problemów. O ile Dishonored uważam za raczej kiepskie, tak akurat te zamierzenia spełnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:05, Shinigami napisał:

/ciach/


Dlatego trzeba grać tak żeby zdobyć achieva Mostly Flesh and Steel. Wtedy jest naprawdę fajnie.
Ja tam liczę, że dwójeczka Dishonored niedługo zostanie zapowiedziana.
A, że id nie robi Rage 2 to raczej nic dziwnego. Może w końcu wzięli się za Doom 4 i tym razem na 100%. Od kwietnia mogło się coś się ruszyć i mogli zacząć ostro pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówili że gra nie będzie miała żadnych DLC ani kolejnych części, DL wydali ze 3 i na bank bedzie wiecej części bo gra odniosła sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się naprawdę super grało w Dishonored, więc na pewno zainteresowałbym się ewentualną kontynuacją :) Z niekłamaną przyjemnością mordowało mi się tych wszystkich drani :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na Dishonored. Zbyt duże oczekiwania i nadzieje, pompowano tę całą otoczkę, a wyszła gra poprawna, ale taka bezbarwna, bez jakiegoś wielkiego klimatu i charakteru. Dużo hałasu o nic. Żaden to hit, żaden to przebój, żaden must have. Wolałbym już Rage 2, który miał potencjał, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolem obie te gry wspominam niespecjalnie, ale jednak Dishonored bylo fajniejsze (strzelanie ssalo- fakt, ale juz skradanie dawalo rade, za to Rage to zwykly nudny sredniak), wiec na niego glos.

Aporopo gram.pl, jeszcze raz mnie po chamsku skierujecie do zasranego sklepu z myszami rockata, co czynicie nagminnie juz od dawien dawna, to koniec i wiecej moja noga na waszej stronie nie postanie. Nie umiecie uszanowac stalych czytelnikow to [M].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Rage jeszcze nie grałem, ale Dishonored bardzo mi się podobało. Bawiłem się głównie w skradanie unikając walki, więc ciężko mi się wypowiedzieć o tym jak się strzela. Bardzo był bym szczęśliwy z kontynuacji. Świat gry na pewno ma przyszłość i dobrze by go było wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage to taki dziwny twór, z jednej strony sporo fajnych pomysłów, dzięki czemu fajnie mi się grało, z drugiej jednak tyle nieprzemyślanych i niedopracowanych rozwiązań, że nie chce mi się grać ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 22:40, Harunia napisał:

Aporopo gram.pl, jeszcze raz mnie po chamsku skierujecie do zasranego sklepu z myszami
rockata, co czynicie nagminnie juz od dawien dawna, to koniec i wiecej moja noga na waszej
stronie nie postanie. Nie umiecie uszanowac stalych czytelnikow to [M].


Degrad -3 - a chamstwo, słownictwo. Nikt Ciebie nie zmusza do kupowania w sklepie gram.pl, poza tym obowiązuje Ciebie regulamin, który akceptowałeś zapoznaj się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 14:35, Isildur napisał:

> Aporopo gram.pl, jeszcze raz mnie po chamsku skierujecie do zasranego sklepu z myszami

> rockata, co czynicie nagminnie juz od dawien dawna, to koniec i wiecej moja noga
na waszej
> stronie nie postanie. Nie umiecie uszanowac stalych czytelnikow to [M].

Degrad -3 - a chamstwo, słownictwo. Nikt Ciebie nie zmusza do kupowania w sklepie
gram.pl, poza tym obowiązuje Ciebie regulamin, który akceptowałeś zapoznaj się z nim.


Tylko -3, no wez przestan, to jedno przeklenstwo bylo warte co najmniej -5.
Co do sklepu to jasne, nikt mnie nie zmusza, a nawet odstrzasza bo ceny to macie kosmiczne i musialbym na glowe upasc zeby tu kupowac, natomiast mnie oszukujecie w inny sposob, bo ja otwieram konkretna strone z konkretnym interesujacym mnie newsem, a tu mi sie wlaczaja jakies denne reklamy myszek, a strona ktora chcialem to juz nie. To wasz sposob na walke z addblockiem? No to gratuluje.
Mozecie spadac, z dniem dzisiejszym zupelnie przestaje tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 17:52, Harunia napisał:

Mozecie spadac, z dniem dzisiejszym zupelnie przestaje tu zagladac.

Szkoda. Nie ze wszystkim się z Tobą zgadzałem, ale będzie mi Ciebie brakować na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować