Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 być może nigdy nie doczeka się płatnych dodatków

43 postów w tym temacie

Nie mówię, że nie. Bo sam jednak dodatki, te większe (nie mówię o krótkich DLC) kupuję do różnych gier. Może akurat w przypadku GW miałem tak, że źle zrobiłem zaczynając od środka - a dokładniej części, która aktualnie była w sklepie. Teraz się zastanawiam czy w ogóle kupować taką antologię wszystkich GW, bo już grałem i jakoś aż tak mnie nie zachwyciło bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 11:27, Muradin_07 napisał:

Teraz się zastanawiam czy
w ogóle kupować taką antologię wszystkich GW, bo już grałem i jakoś aż tak mnie nie zachwyciło
bardzo.


Ja bym odradzał, gra jest dobra, a system umiejętności rewolucyjny jak na standardy MMO i świetny (GW2 prawie całkowicie od tego odeszło) ale już rok temu - kiedy ostatnio logowałem się przed premierą GW2 stanowiła miasto duchów. Nie sądzę, żeby teraz było lepiej.
Chyba że masz paczkę znajomych, którzy też będą grali, albo lubisz granie z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 14:02, bynek31 napisał:

No i widzicie a kazdy broni blizarda bo placi sie za serwery gowno prawda gw2 jakos niema
abonamentu i w dodatku dodatki sa darmowe ale w sumie mogli dac platne jesli nie placi
sie abonamentu zawsze mowilem ze blizzard zdziera z graczy jak najwiecej kasy placi sie
abonament wiec dodatki powinny byc darmowe a nie co rok dodatek za 200 zl kupuj


Nikt Ci nie każe kupować gier od firmy Blizzard... Ostrzeżenie za słownictwo.
Poza tym a grę w Diablo III płacisz abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować