Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zorganizuje konferencję na targach Gamescom 2013

12 postów w tym temacie

"Specjalnie dla europejskich graczy, którzy nie chcą być inwigilowani, których ewentualne niepoprawne słownictwo lub gesty mogłyby być uznane, przez amerykańskie służby, za niebezpieczne, wersja X1 dla Europy bez Kinecta, w cenie 399 euro." UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII i tak przez trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 17:43, Killyox napisał:

Szkoda tylko, ze ceny za pokoj w hotelu najtanszym nawet tak wywindowane sa na ten okres.
~500zl od osoby za nocke.


Poważnie, tyle tam kosztuje doba w hotelu?
Jak to dobrze że moja siostra mieszka obok Kolonii. <3 Chata za fri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poważnie, tyle tam kosztuje doba w hotelu?
> Jak to dobrze że moja siostra mieszka obok Kolonii. <3 Chata za fri.

Zalezy jakim hotelu ;) Ale sa tez Hostele - o wiele tansze. Ja sam mieszkam 30km od Kolonii i juz sie cuesze na moj 2gi gamescom - OCCULUS RIFT + STAR CITIZEN!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 00:04, szyslay napisał:

Zalezy jakim hotelu ;) Ale sa tez Hostele - o wiele tansze. Ja sam mieszkam 30km od Kolonii
i juz sie cuesze na moj 2gi gamescom - OCCULUS RIFT + STAR CITIZEN!!!!


A faktycznie, oculus ma być. No ciekawe, mniej ciekawa za to będzie 5-godzinna kolejka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A faktycznie, oculus ma być. No ciekawe, mniej ciekawa za to będzie 5-godzinna kolejka.
> :D

Mam nadzieje ze nie bedzie az takiego upalu jak ostanio...

Masz racje z kolejka.... ale na zeszlorocznym gamescomie PADLEM ZE SMIECHU... ludzie stali w kolejce na pokaz Crysisa3 a ja z dziewczyna znalazlem taka mala budke gdzie przedstawiono monitory 3D i.... mieli demo Crysis3 !!! LOL kolejki baardzo male - chyba nikt sie nie spodziewal ze byl tam Crysis3 wtedy.

Ja zamierzam wsiasc wolny dzien na piatek i od rana byc na miejscu. Fajne jest to ze akurat w niemczech jak kupujesz przez gamescom.com to otrzymujesz calkowita znizke na wybrane srodki transportu z racji wizytacji targow. W jaki dzien smigasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 09:05, szyslay napisał:

Ja zamierzam wsiasc wolny dzien na piatek i od rana byc na miejscu. Fajne jest to ze
akurat w niemczech jak kupujesz przez gamescom.com to otrzymujesz calkowita znizke na
wybrane srodki transportu z racji wizytacji targow. W jaki dzien smigasz?


Pewnie wszystkie, bo oprócz gier i innych nowości będę sprawdzał turniej LoLa. :P Rok temu też byłem, ale... nie miałem skończonej 18-tki, więc z niebieską wstążką na ręku wiele nie mogłem. :F Akurat kolejka na C3 taka duża nie była, AC3 czy Borderlands 2 to było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie wszystkie, bo oprócz gier i innych nowości będę sprawdzał turniej LoLa. :P
LOL nieźle!

> temu też byłem, ale... nie miałem skończonej 18-tki,
no ja mam 29 lat (HAHA) a nadal fanem gier jestem...ale już nie tyle czasu co kiedyś :/

No to miłego gamescom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować