Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wojownicy biją się o Smocze Kule (dobrze?) w galerii z Dragon Ball Z: Battle of Z

17 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Wiedziałem, że kiedyś zemści się nieoglądanie Dragon Balla. Nie mam pojęcia jak nazywają się bohaterowie na obrazkach, zatem sprytne wprowadzenie w wydarzenia z galerii musicie sobie zrobić sami. Przepraszam.

Przeczytaj cały tekst "Wojownicy biją się o Smocze Kule (dobrze?) w galerii z Dragon Ball Z: Battle of Z" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no pełna profeska. Gram.pl zamienia się w jakiegoś amatorskiego bloga o grach. Co się stało z suchymi faktami? Nie można już ich podać normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dziwnie... ta stylistyka. Ja chcę Budokai Tenkaichi 3 HD albo 4, jeszcze lepszy... Ha, jak można nie znać Guldo z Ginyuu Tokusentai, come on! Kto tu pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda bardzo dziwnie... ta stylistyka. Ja chcę Budokai Tenkaichi 3 HD albo 4, jeszcze
> lepszy... Ha, jak można nie znać Guldo z Ginyuu Tokusentai, come on! Kto tu pracuje :D
Z łapanki jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak paskudnie że rzygać tęczą się chce...
Jak można paskudzić tak kultowe anime, produkcja dla typowej "gimbozy" by ładne 3d było i świecące się jak psu jajca.
Budokai Tenkaichi - niezastąpione.

Najlepszy przykład obrazuje obrazek niżej
http://humor.pl/system/application/resources/images/2012-09-10/1N4J7DD1jjodkapP85IVaFmUG.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ze wszystkich gier DBZ na tą generację konsol wygląda imo Burst Limit, czyli pierwsza z nich. Dziwne, że każda kolejna wyglądała gorzej od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w tej części nie chodzi o grafikę ale o możliwość pojedynków nawet do 4 na 4 włączając online . Pomyślmy jakie to musiało by być obciążenie dla gry gdyby każdy nagle odpalał super atak .|Coś za coś .Jeśli mam lać z kumplami w czterech jakiegoś bossa to nie mam problemu że tekstury nie są idealne . Wiadomo że BT3 jest najlepsze ale nie ma co narzekać . Akurat w takich grach liczy się grywalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumiem NamcoBandai ;( ...

Budokai Tenkaichi 3 bylo po prostu najlepsza bijatyka Anime wszechczasow i zamiast robić kolejne części albo remastered to robią jakieś crapy gdzie co cześć to jest to samo...Na obrazkach to te gry zawsze wyglądają super a potem to wiadomo.

No i marzy mi sie Remastered Dragon ball rpg z super nintendo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gry zawierały wszystkie sagi albo chociaż większość, a teraz są krojone, że 2/3 DBZ, niestety idą dalej... ta wygląda jakby miała być 1/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet tu? W Polsce kwejk zrobił tej grze doskonałą antyreklamę. Połowa już nie może patrzeć na DB. No i zgadzam się z bangbangbang21: kreska paskudna. Mogliby zrobić 2D,m a nie półrysunkowe pseudo 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować