Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 z systemem nagród za osiągnięcia

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jak dotąd, osiągnięcia w Guild Wars 2 były nagradzane specjalnymi punktami, które do niczego nie służyły – same w sobie były nagrodą. Już wkrótce będzie można za nie otrzymać skórki, rozmaite premie, walutę w grze, tytuły i wiele więcej.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars 2 z systemem nagród za osiągnięcia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zbieranie tych punktów będzie miało jakieś większe znaczenie. Swoją drogą... podziwiam tych, którzy uzbierali po 5, 6 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już wkrótce będzie można za nie otrzymać skórki, rozmaite premie, walutę w grze, tytuły i wiele więcej."

Tytuły są od premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o specjalne, typowo zależne od ilościu Achievement Points nowe tytuły.

@Baknak
5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery
> te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące
> mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.

Rożnica między 4k, a 6 jest kolosalna. I to nie tylko przez fakt, że spora część punktów jest już nie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 14:41, kill69 napisał:

> 5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od
premiery
> te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy
miesiące
> mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.

Rożnica między 4k, a 6 jest kolosalna. I to nie tylko przez fakt, że spora część punktów
jest już nie do zdobycia.


Teraz jest kolosalna, ale dla tych którzy grali cały czas od premiery nie jest. Oni te niedostępne teraz acziwy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 15:28, joKKo napisał:

a ja sie pytam kiedy wkoncu wyjdzie wersja PL ?

A ma wyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 14:34, Sipso napisał:

5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery
te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące
mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.


Właśnie zauważyłem, że 5, 6 tys. to wcale nie tak dużo jak myślałem. Obecny lider statystyk pod względem osiągnięć ma 11057 punktów. Boże, że też ludziom się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > a ja sie pytam kiedy wkoncu wyjdzie wersja PL ?
> A ma wyjść ?

No niby w zeszłym roku CD Projekt pisał:

"(...) mocno rozpatrujemy możliwość stworzenia polskiej wersji językowej w nieokreślonej bliżej przyszłości. Jeśli będziemy otrzymywać duże wsparcie i entuzjazm społeczności Guild Wars, to sprawy lokalizacji na pewno nie porzucimy. Nie mówimy „nie, nigdy”, ale niczego nie możemy obiecać."

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam w pobliżu 6k punktów, a nie gram od 4-5 miesięcy - ten pułap był i nadal jest łatwo osiągalny. ;) Znajoma ode mnie z gildii w momencie, gdy kiedyś ogłosili ranking ludzi z największą ilością punktów była bodajże około 20-tego miejsca mając wtedy ~8k. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować