Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP.pl polskim dystrybutorem gry ArmA III

21 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2013 o 14:31, Maciej2801 napisał:

Dla mnie i tak OPERATION FLASHPOINT COLD WAR CRISIS będzie najlepszą częścią cyklu żadna
inna nie dorosła jej do piet klimatem i akcją


No co do tego nie ma wątpliwości, bo do dzisiaj pamiętam tą grę - była po prostu mega produkcją. Ale z drugiej strony to ArmA jest naprawdę dobrym spadkobiercą OF. Na pewno lepszym niż później wydane przez Codemasters Dragon Rising i Red River. Mimo iż te gry mi się podobały, bo są całkiem fajnymi grami akcji, to jak zagrałem w ArmA to powiedziałem - to jest po prostu genialne.

@trocz - You''ve made my day! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie i tak OPERATION FLASHPOINT COLD WAR CRISIS będzie najlepszą częścią cyklu żadna
> inna nie dorosła jej do piet klimatem i akcją

Czy ja wiem, seria ArmA też jest świetna i tak naprawdę to kolejne części Operation Flashpoint, tyle że Bohemia straciła prawa do tytułu. A ArmA III ("gram" od wersji alfa, obecnie beta) też zapowiada się świetnie - nie wiem może jak fabularnie, ale jeżeli chodzi o mechanikę gry, animację itp. to jest naprawdę majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 14:45, Reffan napisał:

Łał, w końcu jakąś poważną grę wydają, teraz mogą sobie odpuścić na najbliższe pół roku.
A kiedyś to taki fajny dystrybutor był.


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie trawie cdp.pl za zooltara ktory jest [m] sprzedal sie odwiecznie gadajac jaki to LOL nie jest zarabisty po czym, przyznal sie na twichu ze Riot go poprostu najzwyczajniej kupil zalosny koles....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale mam nadzieje że będą również napisy eng, albo chociaż naprawią to co działo się z ArmA II, gdzie zależnie od wersji jaką mieli gracze, rozkazy dostawało się w różnych językach czyli, jak ja dowodziłem graczami np z UK to oni dostawali rozkazy po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 15:18, TobiAlex napisał:

> Łał, w końcu jakąś poważną grę wydają, teraz mogą sobie odpuścić na
> najbliższe pół roku. A kiedyś to taki fajny dystrybutor był.

Dokładnie.

Jasnym jest, że teraz cdp.pl chce sprzedawać "cyfrowe mydło i powidło." Gierki niezależne, komiksy, e-booki, ponoć niebawem wejdą do oferty jakieś niszowe filmy. To już nie ta sama firma co dawniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja kinowa... ArmA III korzystać będzie ze Steamworks, czyż nie? Jeśli tak, to miło - nie powinno być problemów ze uruchomieniem w pełni angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 14:32, trocz napisał:

"CDP specjalizuje się w wydawaniu symulatorów snopowiązałki"

fixed


True. Normalnie tekst "specjalizuje się w wydawaniu symulatorów" bardzo by mnie cieszył (dobry symulator czołgu czy samolotu to marzenie), ale niestety, jakoś nie przepadam za kierowaniem traktorem czy autobusem miejskim :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie trawie cdp.pl za zooltara ktory jest klamliwa swinia sprzedal sie odwiecznie gadajac
> jaki to LOL nie jest zarabisty po czym, przyznal sie na twichu ze Riot go poprostu najzwyczajniej
> kupil zalosny koles....

"Hej. Nazywam się Tadek i jestem koordynatorem polskiej społeczności League of Legends. Oprócz tego jaram się grami ;)"

ciężko żeby nie był kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może cdp.pl pomyślało by o przedsprzedaży A3? Takowa już istnieje na steamie - daje dostęp do wersji beta jednak cena po przeliczeniu na złotówki to około 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A może cdp.pl pomyślało by o przedsprzedaży A3? Takowa już istnieje na steamie - daje
> dostęp do wersji beta jednak cena po przeliczeniu na złotówki to około 200 zł.

Na allegro widać jest po 135 zł i radzę kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze czytam, żeby CD Projekt specjalizował się w wydawaniu symulatorów. ArmA III może i będzie dobrą grą, aczkolwiek z tradycji wydawania koszmarnie zabugowanych gier zapewne nie zrezygnują...

Dnia 05.07.2013 o 14:45, Reffan napisał:

Łał, w końcu jakąś poważną grę wydają, teraz mogą sobie odpuścić na najbliższe pół roku.
A kiedyś to taki fajny dystrybutor był.

Cóż, stracili kilka dobrych firm min. poprzez zawirowania ze zmianami u zagranicznych wydawców. Teraz wydawanie gier nie jest ich główną działalnością i większość pary idzie w CDP Red, GoG i wydawanie słabych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 17:45, Redjevel napisał:

> A może cdp.pl pomyślało by o przedsprzedaży A3? Takowa już istnieje na steamie -
daje
> dostęp do wersji beta jednak cena po przeliczeniu na złotówki to około 200 zł.

Na allegro widać jest po 135 zł i radzę kupić :D



Oo a patrzyłem tak ze 3 dni temu i najtaniej widziałem za 189. Biorę póki się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować