Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ethan: Łowca meteorytów - debiutancki projekt niezależnego, polskiego studia Seaven

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ethan: Łowca meteorytów to dynamiczna platformówka z elementami gry logicznej. W grze wcielamy się w tytułowego Ethana, którego zadaniem jest odnaleźć wszystkie fragmenty meteorytu, jakie zniszczyły jego dom. W wypełnieniu tej misji pomoże mu umiejętność kontrolowania czasu oraz telekineza.

Przeczytaj cały tekst "Ethan: Łowca meteorytów - debiutancki projekt niezależnego, polskiego studia Seaven" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda dosyć fajnie. Czym jest grafika 2,5D?

Chodzi o to że gra jest pokazywana z boku, tak jak platformówki 2D, ale wszystkie obiekty są wymodelowane w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Independent studio making video games in North of France for digital platforms."

Kiedy zajęliśmy tereny północnej Francji, bo ja jestem jakoś nie na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie ma czegoś takiego jak 2,5 wymiarów
Jest. Tym terminem określa się grafikę 2D, która próbuje imitować grafikę 3D (np. rzut izometryczny w starszych RTS-ach czy RPG-ach) albo właśnie taki sposób przedstawiania grafiki jak w powyższej grze, czyli widok typowy dla gry platformowej 2D, ale z obiektami 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z tym tytułem w wersji PC. Fajna gierka, typowo na odstresowanie, przypomina klasyczne old shoolowe platformówki. Widok 2D, animacje bardzo poprawne. Duży plus za fajny klimat, minus za zbyt szybki czas przejścia gry (albo ja jestem za dobry?). Parę plansz jest mega irytujących i można na nich naprawdę się namęczyć, ale całości mogę dać solidne 8/10. Grę kupiłem na Steamie, ale niepotrzebnie przepłaciłem, bo na afan.pl gra jest do kupienia za 9,90 zł i do tego w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować