Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer nie robi akcesoriów do PS3, bo konsola szefa zbiera kurz

11 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Jeden z największych producentów sprzętu dla graczy wspiera Xboksa 360, ale nie PlayStation 3. Powód jest prosty, prozaiczny i niespotykany. Warto jednak docenić trzymanie się swoich przekonań i spojrzenie na rynek z perspektywy gracza. To coraz rzadziej spotykane u wielkich przedsiębiorstw.

Przeczytaj cały tekst "Razer nie robi akcesoriów do PS3, bo konsola szefa zbiera kurz" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa wypowiedź, zważywszy na to, że XBOX360 oprócz Halo i Gears of war nie ma żadnych CIEKAWYCH ekskluzywnych tytułów. Większość gier na tą konsolę jest dostępna na innych platformach. Trzeba pogratulować Microsoftowi za bardzo dobrą kampanię Xboxa 360, która ukrywa wadę tej konsoli. Nie żebym był hejterem Xboxa , ale zastanawiałem się jaką konsolę kupić. Dlatego zrobiłem sobie porównanie funkcji, biblioteki gier i wygrało PS3 na której jest dużo produkcji tylko na PS itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem o co takie wielkie halo. Obrali taką drogę i nic nikomu do tego. Mamy wolny rynek. Jest potrzeba akcesoriów do PS 3? Proszę bardzo założyć własną firmę, która takie produkty będzie produkować. Ci krzykacze to pewnie banda dzieciaków, która nie rozumie założen i zasad działania kapitalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo ciekawa wypowiedź, zważywszy na to, że XBOX360 oprócz Halo i Gears of war nie
> ma żadnych CIEKAWYCH ekskluzywnych tytułów. Większość gier na tą konsolę jest dostępna
> na innych platformach. Trzeba pogratulować Microsoftowi za bardzo dobrą kampanię Xboxa
> 360, która ukrywa wadę tej konsoli. Nie żebym był hejterem Xboxa , ale zastanawiałem
> się jaką konsolę kupić. Dlatego zrobiłem sobie porównanie funkcji, biblioteki gier i
> wygrało PS3 na której jest dużo produkcji tylko na PS itd.
to moze gra w multi ? a te gry ktore wymieniles maja jedne z najlepszych multi na konsoli (bo na pc jest arma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo ciekawa wypowiedź, zważywszy na to, że XBOX360 oprócz Halo i Gears of war nie
> ma żadnych CIEKAWYCH ekskluzywnych tytułów. Większość gier na tą konsolę jest dostępna
> na innych platformach. Trzeba pogratulować Microsoftowi za bardzo dobrą kampanię Xboxa
> 360, która ukrywa wadę tej konsoli. Nie żebym był hejterem Xboxa , ale zastanawiałem
> się jaką konsolę kupić. Dlatego zrobiłem sobie porównanie funkcji, biblioteki gier i
> wygrało PS3 na której jest dużo produkcji tylko na PS itd.
Co mają eksclusive''y? Gra na xboxie więcej niż na ps3, deal with it.

I tak, jesteś hejterem Xboxa tylko tego nie widzisz ;) Żeby nie było - ja jestem hejterem wszystkich konsol, PC Master Race.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:45, Kubus91 napisał:

Bardzo ciekawa wypowiedź, zważywszy na to, że XBOX360 oprócz Halo i Gears of war nie
ma żadnych CIEKAWYCH ekskluzywnych tytułów. Większość gier na tą konsolę jest dostępna
na innych platformach. Trzeba pogratulować Microsoftowi za bardzo dobrą kampanię Xboxa
360, która ukrywa wadę tej konsoli. Nie żebym był hejterem Xboxa , ale zastanawiałem
się jaką konsolę kupić. Dlatego zrobiłem sobie porównanie funkcji, biblioteki gier i
wygrało PS3 na której jest dużo produkcji tylko na PS itd.


Twoim ZDANIEM nie ma ciekawych ekskluzywnych tytułów ;) A pozycji jest całkiem sporo, tak na szybko: The Lost Odyssey, Fable II, Blue Dragon, do niedawna Alan Wake, Bayonetta - uważana za jeden z najlepszych slasherów tej generacji (wersja na X360 jest nieporównywalnie lepsza od PS3) oraz wiele innych.

A polityka jak najbardziej zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bardzo ciekawa wypowiedź, zważywszy na to, że XBOX360 oprócz Halo i Gears of war
> nie
> > ma żadnych CIEKAWYCH ekskluzywnych tytułów. Większość gier na tą konsolę jest dostępna
>
> > na innych platformach. Trzeba pogratulować Microsoftowi za bardzo dobrą kampanię
> Xboxa
> > 360, która ukrywa wadę tej konsoli. Nie żebym był hejterem Xboxa , ale zastanawiałem
>
> > się jaką konsolę kupić. Dlatego zrobiłem sobie porównanie funkcji, biblioteki gier
> i
> > wygrało PS3 na której jest dużo produkcji tylko na PS itd.
> to moze gra w multi ? a te gry ktore wymieniles maja jedne z najlepszych multi na konsoli
> (bo na pc jest arma)

Ale wiesz, nie każdy chce jeszcze dodatkowo bulić za możliwośc grania na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutej pewnie chodzi o pada. Przy padzie do X-a Razer mial czym się popisać, zbudować coś większego, fikuśnego i masywnego, co jednocześnie będzie dobrze leżeć w dłoniach, przy symetryczności pada PSów ciężej jest zrobić coś co dobrze wygląda i leży w dłoni. No i co się nie rozsypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo ciekawa wypowiedź, zważywszy na to, że XBOX360 oprócz Halo i Gears of war nie
> ma żadnych CIEKAWYCH ekskluzywnych tytułów. Większość gier na tą konsolę jest dostępna
> na innych platformach. Trzeba pogratulować Microsoftowi za bardzo dobrą kampanię Xboxa
> 360, która ukrywa wadę tej konsoli. Nie żebym był hejterem Xboxa , ale zastanawiałem
> się jaką konsolę kupić. Dlatego zrobiłem sobie porównanie funkcji, biblioteki gier i
> wygrało PS3 na której jest dużo produkcji tylko na PS itd.

Troszke przesadzasz, XboX 360 ma więcej ciekawych gier niż tylko te , które wymieniłeś. Ale nie zmienia to faktu, że PS3 i tak wypada lepiej, bądź co bądź, jak miliony innych graczy siedzą na xboxach to czemu koleś z newsa też nie może się przy nim dobrze bawić? Może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gość z Razera mógłby wykazać sie odrobiną przyzwoitości i przeprosić za Onze. Zrobili pada o jakości chińskich bazarowych prowizorek i sprzedawali za cenę tego od Microsoftu. A później czytam, że im nie zalezy wyłącznie na pieniądzach. Co za tandetna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 15:41, aope napisał:

Co za tandetna firma.


Razer doskonale wie jak trafić do klienta, przyciąga wyglądem, po to, żeby po jakimś czasie delikwent przekonał się że to absolutnie wszystko co ta firma oferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować