Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne części Saints Row pójdą w innym kierunku

22 postów w tym temacie

"Bycie prezydentem to logiczny krok po byciu celebrytą." Chodzi o to, że Ameryka zrodziła tak wielu celebrytów, to każdy Amerykanin chce być znaną i ważną osobistością, brylować na czerwonych dywanach i upijać się najdroższymi szampanami bawiąc się wspólnie z Jay-Z czy Rihanną. Ale jest ktoś ważniejszy od tych wszystkich osób: głowa państwa. Prezydent jest najważniejszą osobą w państwie. U nas nie ma aż takiej kultury i nacisku na wywyższanie urzędu prezydenta. W Ameryce jest. Wydaje mi się, że Volition właśnie o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "piątce" będzie pedofilem celebrytą ganiającym dzieciaki w przedszkolu? W imię poprawności politycznej geniusze z "juesej" są w stanie zrobić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwsze Saints Row nie grałem, drugie mnie odrzuciło po kilku minutach gry (jazda szambowozem i wyelwanie zawartości na budynki, pojazdy i przechodniów). W trzecie Saints Row się zagrywałem i mi się bardzo podobało, a do czwórki zajrzę jak cena spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W "piątce" będzie pedofilem celebrytą ganiającym dzieciaki w przedszkolu? W imię poprawności
> politycznej geniusze z "juesej" są w stanie zrobić wszystko.

Mało śmieszne...daleko od najgorszych tekstów o których lepiej nie myśleć.Ja jestem zdania że gra ma dać frajde a że dla kogoś gra która daje jej mnóstwo tylko dla tego że jest niby głupkowata (jak każda gra) i mu to przeszkadza to no comment.Czego oczekujecie od gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Bycie prezydentem to logiczny krok po byciu celebrytą." Chodzi o to, że Ameryka zrodziła
> tak wielu celebrytów, to każdy Amerykanin chce być znaną i ważną osobistością, brylować
> na czerwonych dywanach i upijać się najdroższymi szampanami bawiąc się wspólnie z Jay-Z
> czy Rihanną. Ale jest ktoś ważniejszy od tych wszystkich osób: głowa państwa. Prezydent
> jest najważniejszą osobą w państwie. U nas nie ma aż takiej kultury i nacisku na wywyższanie
> urzędu prezydenta. W Ameryce jest. Wydaje mi się, że Volition właśnie o to chodziło.
>
Ta:
1. U nas polityka jest mniej jarmarczna (choć miejscami bardziej wiejska, włącznie z ulicą).
2. U nas prezydent akurat mam dość małe uprawnienia w porównaniu z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka mnie zupełnie odrzuciła, ale może jak pójdą w inną stronę, to będzie dało się w to grać bez niesmaku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za to kochałem trójkę... totalna parodia, dildo na kiju, profesor Genki... taka świetna parodia GTA i chętnie grałbym w to bez przerwy... ale Volition postanowiło złakomić się na hajs i wypuścić ledwie dodatek do gry jako osobną grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka była świetna, Trójka to dno, które osiągnęli, widać w IV będzie jeszcze niżej. Tą serie i tak zabili, nie wiem gdzie mają wrócić w V. Podbój kosmosu i dyplomacja z kosmitami? Ewentualnie zostanie jakiś prequel do jedynki. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 13:59, Chopek napisał:

ale Volition postanowiło złakomić
się na hajs i wypuścić ledwie dodatek do gry jako osobną grę :(

Haha, nope. Saints Row 4 powstaje 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3jka jest kozakiem w swojej absurdalności, czekam na 4 to bedzie pompa jakich malo w takich sandboxach;d niestety 1 i 2 pomijam ze wzgledu na gameplay, w 3 tez sterowanie autem moglo by byc lepsze bo psuje zabawe niesamowicie, choc kontroler prędkości jakos to ratuje...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Dwójka mnie odrzuciła, w jedynkę nie grałem a przy trójce bawiłem się świetnie, szczególnie gdy dorzucić do tego jeszcze coop. Jak będę chciał GTA, to pogram w GTA, nie trzeba mi do tego poważnego Saint''s Row. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 12:49, KrzysztofT napisał:

W "piątce" będzie pedofilem celebrytą ganiającym dzieciaki w przedszkolu? W imię poprawności
politycznej geniusze z "juesej" są w stanie zrobić wszystko.


Degrad -2 - Jesteś pewien kto kim będzie/jest lub był? Nie to proszę nie używać epitetów w kierunku twórców gry lub innych osób. Poza tym, nie widzę by w rozrywce elektronicznej stosowali takie zagrywki, proszę wstrzymać się od takich komentarzy, poza tym jeśli chodzi o obrażanie/epitety to uznałem słowo "geniusze", że było użyte właśnie w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka była niesamowita. Miała świetny gameplay, genialne zadania i NIESAMOWITE Cutscenki. Jedynka jest też całkiem, trójka - niezła, ale jednak w porównaniu do dwójki bardzo mało było do roboty - połowa zadań fabularnych to aktywności z SR2, gdzie w tamtej części misje pchające fabułę do przodu to były osobne wątki - a w SR3 są takie dwie bądź trzy zadania na krzyż. To tak jakby krok w tył, dla osób grających w dwie poprzednie części.

Absurd był i będzie w tych grach - pewnie twórcom chodzi o to, że znów trochę przystopują i spróbują czegoś nowego. Sama IV jest inna -ma super moce, ale to są moce porównywalne z tym co Neo odwalał w Matrixie. I tu i tu, bohater będzie naginał rzeczywistość wirtualną, a w prawdziwym świecie będzie "normalny", o ile w uniwersum SR coś takiego istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 16:49, Isildur napisał:

> W "piątce" będzie pedofilem celebrytą ganiającym dzieciaki w przedszkolu? W imię
poprawności
> politycznej geniusze z "juesej" są w stanie zrobić wszystko.

Degrad -2 - Jesteś pewien kto kim będzie/jest lub był? Nie to proszę nie używać
epitetów w kierunku twórców gry lub innych osób. Poza tym, nie widzę by w rozrywce elektronicznej
stosowali takie zagrywki, proszę wstrzymać się od takich komentarzy, poza tym jeśli chodzi
o obrażanie/epitety to uznałem słowo "geniusze", że było użyte właśnie w tym celu.


Całkiem ci na mózg padło, czy może udajesz, że nie wiesz o co mi chodziło? W imię poprawności politycznej nie jedną markę wywrócono do góry nogami - jak np. Diablo 3 gdzie dostaliśmy czarnego Tyraela. Obecnie trendy jest homo, więc ładuje się coraz więcej tego typu "zachowań" do gier - np. Mass Effect 3. Kolejni dewianci jak Karl Lagerfeld publicznie głoszą, że ich dewiacja nie jest niczym złym (Karl Lagerfeld bardzo kocha swojego kota i chce go poślubić). Więc nie zostało nic innego jak czekać aż wreszcie jacyś pedofile z "juesej" upomną się o swoje prawa, a durni deweloperzy podchwycą temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:37, KrzysztofT napisał:

Całkiem ci na mózg padło, /.../


A może trochę szacunku co? ;/ Nie będę Ciebie za to karał ale okazuj trochę szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować