Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - pierwszy gameplay już jutro!

40 postów w tym temacie

Łooo ku*wa , jeśli chodzi o tą wiadomość , a gemplay będzie na PC tak jak na E3 gdy zamiast next-genowych konsol były hiper kompy w szafkach : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na PC będzie gameplay, na pewno będą chcieli pokazać swoją grę z jak najlepszej strony

co ty tu jeszcze robisz ? sherlock cie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko z czego będzie ten gameplay? Single player czy może multi o którym w sumie Rockstar jeszcze nic nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Martwi mnie tylko, że najbardziej dojrzała fabularnie i najbardziej rozbudowana "czwórka" znudziła mi się po kilku godzinach grania, gdy miałem ukończone ledwie kilka procent fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 17:44, CepNaPysk napisał:

> Na PC będzie gameplay, na pewno będą chcieli pokazać swoją grę z jak najlepszej
strony

co ty tu jeszcze robisz ? sherlock cie potrzebuje

Em może trochę grzeczniej do kolegi? Takie komentarze jak kolegi wcześniej są na porządku dziennym odkąd okazało się, że konsola Xbox One została pokazana, ale prezentacje odbywały się na komputerach osobistych, także nie bądź dla niego aż tak surowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 17:24, CepNaPysk napisał:

ale sie bedzie gralo na xboxie


No nie wiem, czy sobie pograsz na tym XBOXIE WSPANIAŁYM. Może inaczej - POGRAĆ, POGRASZ, ale co to za przyjemność grać na xboxie z 25fpsami, które przy pierwszej lepszej strzelaninie spadają poniżej 20. Śmiech na sali. I nie wmawiajcie mi, że bzdury gadam, bo grałem u kuzyna na PS3 w GTA IV. Różnica w płynności między średniej klasy PC, a PS3 jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:16, Hubiqq napisał:

No nie wiem, czy sobie pograsz na tym XBOXIE WSPANIAŁYM. Może inaczej - POGRAĆ, POGRASZ,
ale co to za przyjemność grać na xboxie z 25fpsami, które przy pierwszej lepszej strzelaninie
spadają poniżej 20. Śmiech na sali. I nie wmawiajcie mi, że bzdury gadam, bo grałem u
kuzyna na PS3 w GTA IV. Różnica w płynności między średniej klasy PC, a PS3 jest ogromna.

Na pewno większa przyjemność grać w 25fps na konsoli niż NIE grać na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko GTA V oczywiście trafi na PC. Wolę poczekać ten rok, albo pół i pograć przy NORMALNEJ płynności i w normalnych warunkach, a nie jakieś śmieszne auto celowanie padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym samym GTA IV, które na PC było śmierdzącą kupą wiadomo czego pod względem optymalizacji? Tak się tylko upewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:22, mati285 napisał:

Mówisz o tym samym GTA IV, które na PC było śmierdzącą kupą wiadomo czego pod względem
optymalizacji? Tak się tylko upewniam.


Tak, mówię o tym samym GTA IV. Nie wiem, dlaczego wszyscy wypisują takie bzdury. Wystarczyło wyłączyć te ohydne "cienie" i grać w stałych 60fpsach na byle jakim procesorze czterordzeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować