Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - pierwszy gameplay już jutro!

40 postów w tym temacie

A niech was krew nagła zaleje- człowiek chciał sobie jutro popykać w LoLa, obejrzeć zaległe Anime i wieczorkiem wziąć się za King''s Bounty: Nowe Światy... A tu info o gameplay''u z GTA V >.< No i jak tu teraz się położyć spokojnie spać :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:33, Damianuss1 napisał:

Już nie mogę się doczekać :), pre-order już dawno złożony. Mówcie co chcecie, ale dla
tej gry warto mieć konsolę. R* nie spapra sprawy.


Święte słowa ;) ale mam skrytą nadzieję na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja, jak z San Andreas, które wyszło w 2005 roku, tuż przed premierą X360, nawet klimat podobny. Oby była to godna gra, kończąca tę generację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobna sytuacja, jak z San Andreas, które wyszło w 2005 roku, tuż przed premierą X360,
> nawet klimat podobny. Oby była to godna gra, kończąca tę generację. ;)

No wątpię że zjebią mają zajebisty klimat i to w sumie GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 23:32, mistah_oSi napisał:

GTA V wyjdzie tak na PC jak Red Dead Redemption wyszło -> czyli wcale! xP

Red Dead Revolver też nigdy nie wyszedł poza konsolowe ramy, co nie znaczyło że Vice City czy San Andreas podzieli jego los. Think about it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA na pewno wyjdzie na pecety. Za duży rynek, poza tym dzięki modom GTA przeżywa zawsze drugą młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 02:09, p11k napisał:

GTA na pewno wyjdzie na pecety. Za duży rynek, poza tym dzięki modom GTA przeżywa zawsze
drugą młodość.


Wymagania gry też przeżywają wtedy "drugą młodość". Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie odpalenie gry na "realistic modzie" przy GTX 690, 16GB ramu + i7 to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się czegoś nowego. Prawdopodobnie będzie to to samo demo, które widziała prasa. Ew. posklejają z tych materiałów jakiś trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi się powtarzać już tłumacze co mam na myśli
11 listopada 2010 roku R* zapowiedział ,że następnego dnia ujrzymy pierwszy gameplay
z LA Noire ,tego samego dnia pojawiła się oferta pracy ,w której nadmienione było
może nie bezpośrednio ale sugerowali ,że potrzebują kogoś do portowania gry(gier) na PC
Dziś jest ta sama sytuacja ,wychodzi dnia dzisiejszego gameplay i oferta pracy się również zamieszczam dowód:
"Rockstar Leeds are currently looking for a talented graphics programmer to help bring our latest titles to the PC platform. Working together with the other Rockstar studios, you will be responsible for maintaining the studio’s uncompromising quality bar, delivering the highest quality PC experience possible.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 11:52, maggit napisał:

Nie spodziewam się czegoś nowego. Prawdopodobnie będzie to to samo demo, które widziała
prasa. Ew. posklejają z tych materiałów jakiś trailer.

Biorąc pod uwagę to, że tylko prasa widziała to demo, to już jest coś nowego dla zwykłych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 14:29, maggit napisał:

Problem w tym, że prasa pokazywała fragmenty z tego demo.

A możesz zarzucić jakimś linkiem do tych fragmentów? Bo nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 15:04, Sericulum napisał:

> Problem w tym, że prasa pokazywała fragmenty z tego demo.
A możesz zarzucić jakimś linkiem do tych fragmentów? Bo nie widziałem.

Wygląda, że pomieszałem gameplaye z trailerów z opisami i screenshotami. Przyznam, że
nie śledzę wiadomości o GTAV tak, jak kiedyś IV, głównie dlatego, że nie wychodzi na PC.
http://www.youtube.com/watch?v=aPvhX8zBxOc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować