Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co tam ratowanie świata, ktoś nabrudził w salonie!

18 postów w tym temacie

dla tej gry warto przerzucić sie z konsoli na pc,po wielu godzinach spedzonym na wspolnym zbieraniu smieci stwierdzam ze gra tego roku.Jedyna wada to delikatnie kulejąca grafika ale przy tak otwartym swiecie to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spiseg! Myślicie, że sterujecie odkurzaczem w jakimś wirtualnym pomieszczeniu, a tak naprawdę ta gra to stream z mieszkań twórców, grając w to odkurzacie ich dywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Spiseg! Myślicie, że sterujecie odkurzaczem w jakimś wirtualnym pomieszczeniu, a tak
> naprawdę ta gra to stream z mieszkań twórców, grając w to odkurzacie ich dywany.
Też o tym pomyślałem, jeżeli to prawda to producenci tej gry to cwane bestie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany :( liczyłem że będzie to jedna z najlepszych gier roku, a tu jakaś muzyczka zamiast prawdziwego nieskazitelnego dźwięku odkurzacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że grafika oparta na Directx 11.1. Chyba przerzucę się z mojego Battlefielda 3 na tą gierkę. Wydaje się zdecydowanie ciekawsza od strzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 20:46, Rumo napisał:

Widać że grafika oparta na Directx 11.1. Chyba przerzucę się z mojego Battlefielda 3
na tą gierkę. Wydaje się zdecydowanie ciekawsza od strzelanek.


Nie zapominajmy o wybitnej fizyce (to obijanie się o ściany!), i wciągającym gameplayu- super moce naszego odkurzacza pozwalają na dosłowne przenikanie (!!!) przez nogi stołu!
Tak tak moi mili, to gra o super-odkurzaczu! SuperMan przy nim to pajac w obcisłych galotach, od dziś świat ratował będzie SuperVacuum przenikający przez inne obiekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mozna nabic jakis level w multi? ;) Na przykład przy zdobyciu 20 poziomu strzelasz do przeciwników z wbudowanego pistoletu maszynowego. A przy 30 dostajesz panzerfausta do niszczenia odkurzaczy. Mam mase pamysłów jak rozruszać tą grę aby grało w nią wiecej osób niż w World of Tanks. ;) Może w grze wieloosobowej stworzmy serwery dla nie 64 osob ( przebijmy Battlefielda) a na przykład 80. I niech ścigają się w sprzątaniu nie domu a chodników i ulic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 22:38, Rumo napisał:

A mozna nabic jakis level w multi? ;) Na przykład przy zdobyciu 20 poziomu strzelasz
do przeciwników z wbudowanego pistoletu maszynowego.


Oczywiście, przecież w sterowaniu masz trzy przyciski do strzelania i jeden do skoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A mozna nabic jakis level w multi? ;) Na przykład przy zdobyciu 20 poziomu strzelasz
> do przeciwników z wbudowanego pistoletu maszynowego. A przy 30 dostajesz panzerfausta
> do niszczenia odkurzaczy. Mam mase pamysłów jak rozruszać tą grę aby grało w nią wiecej
> osób niż w World of Tanks. ;) Może w grze wieloosobowej stworzmy serwery dla nie 64
> osob ( przebijmy Battlefielda) a na przykład 80. I niech ścigają się w sprzątaniu
> nie domu a chodników i ulic ;)
Ciesz się, ze to nie robota EA, bo byś miał skórki w DLC po 4$ sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten otwarty świat jest większy niż w GTA IV, więcej się dzieje niż w The Last of Us, dynamika gry jest większa niż w AC III, grafika lepsza niż w Battlefield 3. Tak to będzie gra roku, zgarnie wszystkie nagrody. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić!
Aleeee... zaraz, ta gra jest za darmo?!?

I tak wyślę twórcom ze 40$, bo stworzyli arcydzieło, które zmusiło mnie do porzucenia na wieki (a przynajmniej do czasu Robot Vacuum Simulator 2014) wszystkich innych gier.

Dzięki Panowie - idę zwalczać brud i kurz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować