Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC bardziej realne niż kiedykolwiek

53 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2013 o 08:55, Lordpilot napisał:

Ogłoszenie już zdjęto - wersja PC skasowana !!! ;-)

Ja wiem że to miał być żart, ale za bardzo nie wyszedł, biorąc pod uwagę że takiego typu ogłoszenia najczęściej się zdejmuje po zatrudnieniu/dostaniu wystarczającej ilości obiecujących CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To chyba logiczne, że będzie na PC.
>
> Na ośmioletnich konsolach, tak obszerny tytuł nie ma po prostu sensu. Rozdzielczość Sub
> HD, na pewno częste spadki poniżej 25 klatek, tearing, aliasing, skandaliczne tekstury,
> pole widzenia oraz bardzo słabe detale. Nie warto być aż takim zapaleńcem i testować
> wersję Pre Alpha, dostępną bez 70% efektów za około 250 zł.
Rozumiem że grałeś, widziałeś i już możesz oceniać. GTA V jest przygotowane z myślą o konsolach a nie PCtach. Więc podejrzewam, że będzie na nich wyglądała co najmniej dobrze. Sensu to nie ma takie gadanie osoby, która o programowaniu na konsolach wie tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja wiem że to miał być żart, ale za bardzo nie wyszedł,

^^ A tak się starałem... :/

biorąc pod uwagę że takiego typu

Dnia 10.07.2013 o 10:23, Darkstar181 napisał:

ogłoszenia najczęściej się zdejmuje po zatrudnieniu/dostaniu wystarczającej ilości obiecujących
CV.



^^ Raczej ktoś za szybko wyskoczył z tym ogłoszeniem IMO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może że ktoś za wcześnie dał to ogłoszenie. No raczej ktoś specjalnie nie dał tego ogłoszenia. Kurde nie wiem o której godzinie było to ogłoszenie i o której zdjęto może przez te kilka godzin mieli już sporo zgłoszeń to skasowali je. Albo R* po prostu puszcza w naszą stronę oczko że wersja PC się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 08:55, Lordpilot napisał:

Ogłoszenie już zdjęto - wersja PC skasowana !!! ;-)


Cieszyłbyś się, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Cieszyłbyś się, prawda?


^^ No nie wierzę, że przypisujesz mi AŻ TAK ZŁE INTENCJE :). Myśle, że teraz to sobie jaja robisz, naprawdę. KAŻDA główna część tej serii była prędzej czy później na PC, miałem czas mniej więcej od 1997 albo 1998 żeby się z tym pogodzić ;-). I pogodziłem :). Co więcej większość gier z tej serii mam właśnie na blaszaku.

Owszem, pewnie siedzi we mnie jakaś doza ZŁOŚLIWOŚCI, może nawet poniekąd chcialbym zobaczyć jak INTERNET PŁONIE kiedy Rockstar oglasza, że wersji PC nie będzie.... ;PPP. Ale, żeby zaraz po tym dodali, że to żart :)

^^ Słowo harcerza (no zucha - dalszych leveli już nie zdobyłem ;-)).

Prosze więcej bez takich jaj, ogłoszenie, które zniknęło (bo ktoś je opublikował za wcześnie) jest najlepszym dowodem, że port wyjdzie prędzej czy później. Naprawdę żadna nowina - przerabiamy to od GTA 3. Schemat zawsze ten sam, nie ma co się powtarzać.

A odpowiadając wprost na pytanie - nie nie cieszyłbym się gdyby na PC nie wyszło. Smucił pewnie też nie bardzo, myślę że raczej byłoby mi to po prostu obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc to bardziej liczę na Red Dead Redemption :)
Ja również. Gdy przez chwilę miałem Xboxa 360 była to jedna z gier, która mnie mocno przykuła do monitora.

Co do jakości produktów R* to jako fan wizualnej strony gier muszę powiedzieć, że seria GTA nigdy mnie nie zachwyciła. GTA V również wygląda nieatrakcyjnie. Dodali wiele fajnych rzeczy do rozgrywki, ale dopiero wersja PC (pod warunkiem, że byłaby zoptymalizowana przynajmniej przeciętnie) pokazałaby eleganckie oblicze piątej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym artykule nie ma żadnych wątpliwości że chodzi o GTA V i być może RDR chyba że Midnighta chcą wydać ale wątpie bo RDR jednak większy sukces odniósł i bardziej pożądany jest. Także już wkrótce trolle z for nie będą mieli żadnych argumentów u Rockstara po za Midnightem który nie zdziwie się jak też trafi na PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej całej śmiesznej ekscytacji na temat "GTA V będzie czy nie będzie na PC?!!?!?!?!?!". Będzie. Każde duże GTA było. Poczekamy sobie z rok, może trochę więcej, może trochę mniej ale w końcu się doczekamy. Rynek PC może nie jest dla Rockstar tak super zyskowny jak konsole ale jednak jest zyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować