Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drive Club będzie ewoluował po premierze

6 postów w tym temacie

Obiecują też system zniszczeń pojazdów oraz cykl dnia i nocy.
- Co prawda nie robimy Burnouta, ale samochody będą miały widoczne zniszczenia - zapewniają twórcy Drive Club

Słucham? To ta gra ma wyjść na zachwalane przez twórców gier konsole następnej generacji czy na PlayStation 2? Rozumiem takie zapowiedzi 10 lat bądź co do gry na telefony komórkowe, ale zapowiadać system zniszczeń na next-geny? Wizualnych!?

a być może także zmienne warunki pogodowe

To ta "następna generacja" wcale nie jest chyba taka następna...
Ja myślałem, że tego typu rzeczy są OCZYWISTE na tak "mocnym i przyjaznym deweloperom sprzęcie". Jeszcze się okaże, że trzeba będzie zmienić konsolę, a w zamian dostaniemy ładniejsze tekstury, mniej poszarpane krawędzie, a także panel dotykowy na padzie i przycisk Share.

Spodziewałem się większego "Łał!", a tutaj zapowiedź takich rzeczy... Niedobrze. Oj niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obiecują też system zniszczeń pojazdów oraz cykl dnia i nocy.
> - Co prawda nie robimy Burnouta, ale samochody będą miały widoczne zniszczenia - zapewniają
> twórcy Drive Club

>
> Słucham? To ta gra ma wyjść na zachwalane przez twórców gier konsole następnej generacji
> czy na PlayStation 2? Rozumiem takie zapowiedzi 10 lat bądź co do gry na telefony komórkowe,
> ale zapowiadać system zniszczeń na next-geny? Wizualnych!?
>
> a być może także zmienne warunki pogodowe
>
> To ta "następna generacja" wcale nie jest chyba taka następna...
> Ja myślałem, że tego typu rzeczy są OCZYWISTE na tak "mocnym i przyjaznym deweloperom
> sprzęcie". Jeszcze się okaże, że trzeba będzie zmienić konsolę, a w zamian dostaniemy
> ładniejsze tekstury, mniej poszarpane krawędzie, a także panel dotykowy na padzie i przycisk
> Share.
>
> Spodziewałem się większego "Łał!", a tutaj zapowiedź takich rzeczy... Niedobrze. Oj niedobrze.


Tu zapewne nie chodzi o brak możliwości technicznych, przez których nie będzie idealnych zniszczeń tak jakbyś chciał tylko o licencje :) Firmy samochodowe nie chętnie pozwalają niszczyć swoje auta w grach, przez co np w takim Burnoucie nie ma licencjonowanych aut. Tak samo w nowym zwiastunie GTA tez nie ma prawdziwych aut, tylko podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować