Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - wyczekiwany gameplay trailer już dostępny!

94 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Chcesz porównać jakże dojrzałe GTA z szalonym i absurdalnym Saint''s Row?


Tak, ponieważ obydwa to sandboxy.

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Nie wiem w czy GTA jest lepsze: w tym, że jest bardziej realistyczne?


Nie - w tym, że to lepszy sandbox.

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Rotfl, Saint''s Row nie ma być tró grą o ganstach tylko serią z przymrużeniem oka.


I chwała dla niej, ma dzięki temu swoich fanów.

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Poza tym, nie wiem po co linki do wikipedii <ciach>


Po to, żeby uświadomić, że powodem ich porównywań jest fakt, że to i to jest sanboxem.

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Jak już mówiłem, mają zupełnie inny klimat <ciach>


Takim samym tokiem myślenia to nie powinniśmy porównywać VC z SA, bo "inne klimaty"...

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Dla mnie to wystarcza, aby ich nie porównywać, bo to gry przeznaczone do zupełnie
innych odbiorców, z dwóch różnych światów.


powodem ich porównywań jest fakt, że to i to jest sanboxem

Dnia 09.07.2013 o 20:47, skyline20 napisał:

Równie dobrze mógłbyś porównać wódkę i mleko, bo przecież oba są cieczami, które można wypić.


SR to sandbox.
Mleko to nie alkohol.

Chybiony argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś nadal mi powie że nowa generacja konsol nic nie wniesie, to zaśmieje się mu w twarz. Konsole obecnej generacji potrafią uciągnąć jeszcze coś takiego, a nowe są dziesięciokrotnie mocniejsze.

Gra zapowiada sie ciekawie. Jak będzie na nową generację, zapewne kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V będzie tym dla GTA IV, czym GTA VC było dla GTA III.

Z przeciętnej gry, która wniosła głównie koncepcje i ogólne wytyczne dla rozwoju serii, niestety trącącej nudą, wyłoni się ponownie oszlifowany brylant!

Jestem zachwycony, jak żadną grą w ostatnich latach. Wreszcie gra, dla której najwyraźniej warto będzie czas poświęcić, a nie tylko zabijacz czasu, w który gram z przyzwyczajenia jako gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 18:51, Madoc napisał:

Nie znam się za bardzo na broni, ale to chyba coś w stylu pistoletu maszynowego, jak G18.


Ja też nie, dlatego zadałem to pytanie :P Nie miałem pojęcia o istnieniu pistoletu, który potrafi strzelać ogniem ciągłym.

BTW. Zapomniałem poskarżyć się na jeszcze jedną rzecz - nie podoba mi się wygląd miasta podczas przełączania bohaterów. Zamiast płynnej animacji mamy niepotrzebnie zatrzymującą się na kilku stopniach przybliżenia. No ale może konsole nie dałyby rady z płynnym animowaniem tego ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 21:34, rabsonek napisał:

I niech ktoś nadal mi powie że nowa generacja konsol nic nie wniesie, to zaśmieje się
mu w twarz.


Oczywiście że nic nie wnoszą, takie GTA mogło hulać na PC od dawna i będzie mogło zawsze. Konsole nie mają w tym absolutnie żadnych zasług. Jedyny powód dla jakiego nie ma tego na PC jest taki że finansowo się nie opłaca twórcom, a nie że konsole pozwoliły im na specjalną twórczość i artystyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ze moje PS3 jest w stanie pociagnac gre z taka grafika i ogromnym swiatem. Mam wrazenie ze gra nie bedzie wygladala tak ladnie jak na trailerach i jest to zabieg marketingowy, oby nie az taki jak w przypadku Aliens Colonial Marines. Gameplay za to i mozliwosci prezentuja sie naprawde swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 01:36, Cykada85 napisał:

Dziwi mnie ze moje PS3 jest w stanie pociagnac gre z taka grafika i ogromnym swiatem.

Pociagnąc daje rade, pytanie tylko w ilu FPS i z jakim polem widzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 01:40, Darkstar181 napisał:

Pociagnąc daje rade, pytanie tylko w ilu FPS i z jakim polem widzenia :D


Dlatego liczylem ze gra wyjdzie na nowa generacje konsol, kiedy pierwszy raz zobaczylem trailery bylem przekonany ze to bedzie na PS4. Niestety z tego co wiem gre tworzono kilka lat wiec wtedy nie mysleli jeszcze o nowych czarnulkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba gram.pl podmieniło filmiki, bo widzę tutaj zachwyt na grafiką, a na filmiku w momencie, gdzie jest normalny gameplay, a nie cut scenki, jest grafika jak w grach sprzed dwóch lat. Imponuje rozmiar świata, ale graficznie na starych konsolach raczej nie porywa. Nie to jest najważniejsze w tym tytule, ale zachwyt nad wyglądem mocno przesadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwi mnie ze moje PS3 jest w stanie pociagnac gre z taka grafika i ogromnym swiatem.

^^ A mnie to nie dziwi. Całość (na moje oko) wygląda trochę lepiej niż RDR - X360/PS3 spokojnie sobie z tym poradzą, praktyka zresztą zrobi swoje - to kolejna gra na RAGE na tym samym sprzęcie, więc tam gdzie niedomaga stary sprzęt optymalizacja zdziała cuda.

A gameplay leciał z PS3:

http://i.imgur.com/IjPDwq1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 21:21, Cygi napisał:

> Chcesz porównać jakże dojrzałe GTA z szalonym i absurdalnym Saint''s Row?

Tak, ponieważ obydwa to sandboxy.


To równie dobrze porównaj sobie GTA z Skyrimem, albo Minecraftem. Przecież to też sandboxy.

Saints Row trafia w inne gusta i nie ma nic do rzeczy, że to ten sam gatunek co GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować