Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Theory szuka rąk do pracy przy dużej grze

8 postów w tym temacie

Nie najgorzej, HS bylo imo znakomite i wygladalo slicznie w tamtych czasach. Sterowanie bylo znosne, kudosy za najlepsze wykorzystanie zyroskopu w padzie z jakim mialem do czynienia na ps3. Dobra reklama konsoli na poczatku jej zywota, jedynie Uncharted dorownywalo rozmachem HS a poczatkowo nawet kwitlo w jego cieniu. NT pozostawilo po sobie dobre wrazenie i po cichu licze na sequel, tej grze nalezy sie jakas kontynuacja (zjem nawet prequel, cokolwiek). Jesli ponownie zaangazuja w projekt A. Serkisa to biore w ciemno, z czystego sentymentu :) A zatem- oby to bylo HS2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DMC 2 lub Heavenly Sword 2 ? Obydwie były dobre więc mi osobiście obojętne..choć jeśli muszę to bardziej zobaczyłbym na swojej półce drugą część przgód Nariko :)
W sumie nowy projekt też może być..stawiam tylko jeden warunek : Slasher :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DmC2? Jasne, przecież Capcom obwinił swoje kłopoty finansowe zachodnie studia z którym współpracował.
Dziwnie, każda z ich gier była co najwyżej średnia i kiepsko się sprzedała ale ktoś dalej marnuje na nich pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 07:16, Martius0 napisał:

DmC2? Jasne, przecież Capcom obwinił swoje kłopoty finansowe zachodnie studia z którym
współpracował.
Dziwnie, każda z ich gier była co najwyżej średnia i kiepsko się sprzedała ale ktoś dalej
marnuje na nich pieniądze.

hah, średnia? HS jest genialne, Enslaved cudeńko, DMC - akurat nie grałem, więc nie powiem jakie bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 19:04, AjKnowJu napisał:

hah, średnia? HS jest genialne, Enslaved cudeńko, DMC - akurat nie grałem, więc nie powiem
jakie bylo ;p


Z tego co widziałem HS to średni klon God of War, Enslaved to średnia platformówka a DmC to średni slasher i tragiczny Devil May Cry. Niby ich gry mają dobrą grafikę a HS i Enslaved porządną fabułę, ale to zasługa profesjonalnych pisarzy które studio zatrudniło do praktycznie przepisania od nowa ich scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować