Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z jakiej wersji gry pochodzi wczorajszy gameplay z Grand Theft Auto V?

22 postów w tym temacie

Tak gwoli ścisłości to to NIE był GAMEPLAY a co najwyżej kolejny trailer z sekundowymi urywkami gameplayu jeśli już. Chyba już zarówno producenci jak i dziennikarze zapomnieli co niektóre słowa znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak gwoli ścisłości to to NIE był GAMEPLAY a co najwyżej kolejny trailer z sekundowymi
> urywkami gameplayu jeśli już. Chyba już zarówno producenci jak i dziennikarze zapomnieli
> co niektóre słowa znaczą.

Każdy z przedstawionych urywków pochodzi bezpośrednio z gry, więc to gameplay. Nie zapominaj, że GTA to też kupenaście cutscenek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak gwoli ścisłości to to NIE był GAMEPLAY a co najwyżej kolejny trailer z sekundowymi
>
> > urywkami gameplayu jeśli już. Chyba już zarówno producenci jak i dziennikarze zapomnieli
>
> > co niektóre słowa znaczą.
>
> Każdy z przedstawionych urywków pochodzi bezpośrednio z gry, więc to gameplay. Nie zapominaj,
> że GTA to też kupenaście cutscenek itp.
Gameplay to po prostu nagrana sesja z gry która trwa więcej niż sekundę tutaj, 5 sekund tam.
To że jest z gry to nic nie ma do rzeczy bo "in game" trailerów jest cała masa. Ot po prostu in game trailer z urywkami gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze powiedziec ze PS3 naaaaagle niezly antyaliasing i 60FPS ma - niezle. Podobnie jak screeny Halo 4 z Xboxa360....wreczbyly idealne . HYPE MACHINE JUST STARTED ROLLING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 17:26, szyslay napisał:

No musze powiedziec ze PS3 naaaaagle niezly antyaliasing i 60FPS ma - niezle

Gdzie Ty widzisz 60 klatek i porządne AA? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak Far Cry 3 miał wyglądać na xboxie 360 a jak wyglądał w rzeczywistości.
Dlatego też ja poczekam na wersję pecetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czarno widze framerate przy czyms takim, zdziwie sie jesli to bedzie grywalne na zaprezentowanym poziomie. Ciekaw jestem rozdzialki, w sub-hd to nie bedzie takie kozackie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem zdziwienie i niedowierzanie. Przecież graficznie to nie jest żadna rewolucja względem, choćby takiego RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No musze powiedziec ze PS3 naaaaagle niezly antyaliasing i 60FPS ma - niezle. Podobnie
> jak screeny Halo 4 z Xboxa360....wreczbyly idealne . HYPE MACHINE JUST STARTED ROLLING

No tak, bo to oczywiście nie jest zasługa kompresji Youtuba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo rozumiem zdziwienie i niedowierzanie. Przecież graficznie to nie jest żadna
> rewolucja względem, choćby takiego RDR.


Całkowicie się z tym zgadzam, według mnie w poczciwym Xboxie i PS drzemie jeszcze spory, niewykorzystany potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całkowicie się z tym zgadzam, według mnie w poczciwym Xboxie i PS drzemie jeszcze spory,
> niewykorzystany potencjał.
Moja nowiutka slimka 250gb na skajrimie się krztusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 21:20, Alehor napisał:

Moja nowiutka slimka 250gb na skajrimie się krztusiła...

Bo Skyrim jak każda gry Bethesdy na PS3 to crap pod względem technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* wyda gta v na ps3 i x, wyjdą nowe konsole, R* poczeka z kilka miesięcy, wyda podpicowaną wersję na ps4, xbone + pc. Taka ot, historyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 21:50, Ozi_GT napisał:

R* wyda gta v na ps3 i x, wyjdą nowe konsole, R* poczeka z kilka miesięcy, wyda podpicowaną
wersję na ps4, xbone + pc. Taka ot, historyjka.


No i ? Ja chętnie zagram na PS4 w to.

Dnia 10.07.2013 o 21:50, Ozi_GT napisał:

Czy ktoś jeszcze , wątpi w moc konsol ??


Nadal znajdziesz wiele osób, które nie są w stanie zrozumieć co ma w sobie aktualny xbox oraz ps i jest w stanie uciągnąć coś takiego. Graficznie nie jest może to niewiadomo jakie na obecne czasy, ale co można na karcie 256mb więcej zrobić ? ;) teraz pomyślmy że next gen jest 10x mocniejszy + dobra optymalizacja... ehhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować