Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolnienia w Capcomie. Nie ominęły nawet Christiana Svenssona

7 postów w tym temacie

I to jest zapewne efekt nieudanego romansu Capcomu z zewnętrznymi studiami i zagranicznymi filiami z zachodu. To oni zrodzili słabo sprzedające się i w ogóle niespecjalnie dobre Dmc: Devil May Cry i Remember Me. W kolejce czeka jeszcze Lost Planet 3, który też podobno nie zapowiada się na hit. Szczerze powiedziawszy jakoś niespecjalnie mi smutno z powodu tych zwolnień. Capcom, Sega i Konami powinni wrócić jak dla mnie do korzeni, czyli do wydawania gier z typowymi japońskimi pomysłami, bo to im najlepiej wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to jest zapewne efekt nieudanego romansu Capcomu z zewnętrznymi studiami i zagranicznymi
> filiami z zachodu. To oni zrodzili słabo sprzedające się i w ogóle niespecjalnie dobre
> Dmc: Devil May Cry i Remember Me. W kolejce czeka jeszcze Lost Planet 3, który też podobno
> nie zapowiada się na hit. Szczerze powiedziawszy jakoś niespecjalnie mi smutno z powodu
> tych zwolnień. Capcom, Sega i Konami powinni wrócić jak dla mnie do korzeni, czyli do
> wydawania gier z typowymi japońskimi pomysłami, bo to im najlepiej wychodziło.

Remember Me bardzo mi sie podobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz. DmC mi się bardzo podobało i też zostało dobrze przyjęte , RM znam osoby co chwaliły chociaż ja sam w to jeszcze nie grałem bo nie miałem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Księgowych nie obchodzi co Wam się podoba ;) DmC nie sprzedało się w zakładanej ilości 2 milionów sztuk... Nie wiem co z Remember Me ale start w UK na 3 miejscu a potem coraz gorzej nie wróży też najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeX1981, Fuvix - kwestia gustu, Jednym się podoba innym nie. Ale jest tak jak napisał czopor, gry to biznes jak każdy inny, a w biznesie liczy się to, żeby sprzedać jak najwięcej i to się Remember Me i Dmc: Devil May Cry nie udało, więc teraz mamy tego efekt w postaci zwolnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować