Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skullgirls na pecetach z dzienną datą premiery

19 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Dwuwymiarowa bijatyka Skullgirls w wersji na komputery osobiste zadebiutuje w drugiej połowie sierpnia, nieco ponad rok po premierze konsolowych edycji. Twórcy zdradzili również, kiedy dokładnie wystartuje przedsprzedaż produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Pecetowe Skullgirls z dzienną datą premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wychodzi, na PC jest mało gier bijatyk w stylistyce anime ogólnie mało jest bijatyk. Twórcy zawsze olewają tą platforme w przypadku bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wychodzi, na PC jest mało gier bijatyk w stylistyce anime ogólnie mało jest bijatyk. Twórcy zawsze olewają tą platforme w przypadku bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wychodzi, na PC jest mało gier bijatyk w stylistyce anime ogólnie mało jest bijatyk. Twórcy zawsze olewają tą platforme w przypadku bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wychodzi, na PC jest mało gier bijatyk w stylistyce anime ogólnie mało jest bijatyk. Twórcy zawsze olewają tą platforme w przypadku bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wychodzi, na PC jest mało gier bijatyk w stylistyce anime ogólnie mało jest bijatyk. Twórcy zawsze olewają tą platforme w przypadku bijatyk.

Prośba do Moderatorów o usunięcie postów, gdyż utworzyło się ich zbyt wiele przez błąd na stronie odświeżałem i nie było mojego komnetarza więc myślałem że go nie dodało. Także nie banujcie bo to nie było umyślnie zrobione ani nie degradujcie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 10:56, Riddl3r napisał:

C-c-c-c combo breaker!


To nie było umyślnie zrobione, nie moja wina że błędy wywala na stronie ;/. Mam nadzieję żę jakiś modek szybko ten spam usunie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 10:56, Riddl3r napisał:

C-c-c-c combo breaker!


To nie było umyślnie zrobione, nie moja wina że błędy wywala na stronie ;/. Mam nadzieję żę jakiś modek szybko ten spam usunie :(.

Zróbcie coś z tą stroną bo dodaje po dwa komentarze nie wiadomo czemu, kliknąłem raz "dodaj komentarz" dodało dwa no i wywaliło błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym wspomniał, ale na PC jest mało bijatyk w stylistyce anime, więc świetnie, że wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DAWAĆ SKULLGIRLS.
>
> Czekam i czekam na wersję pecetową... U mnie hype train już wystartował.

Oby tylko optymalizacja była dobra bo jak ma ścinać tak jak w Mortal Kombat to trochę słabo, bo granie w grę gdzie co kilka minut jest lekka ścinka mija się z celem.

Tak swoją drogą na dowód że wyskakuje mi błąd oto screen dla moderatorów żeby nie było że kłamię odświeżyłem kilka razy stronę i pojawiło się 7 tych samych postów.
http://tinypic.com/view.php?pic=wtidt&s=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy ktoś już o tym wspomniał, ale na PC jest mało bijatyk w stylistyce anime,
> więc świetnie, że wychodzi.
Myślę, że należy wspomnieć o fakcie, iż niewiele jest tego typu bijatyk na PC. Moim zdaniem, fajnie że wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 14:03, LockeLiefather napisał:

Cieszę się z premiery tej gry, powiem wam że ostatnio mało jest tego typu bijatyk na
PC. Moim zdaniem fajnie że wychodzi.


Jakaś aluzja do moich postów nie umyślnie napisanych tyle razy? Daruj sobie takie aluzje bo są one nie śmieszne a wręcz tragiczne i co najmniej szczeniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sprostował tej wiadomości więc ja spróbuje: dodatkowe postaci nie będą wiecznie darmowe, np. pierwsza udostępiona jako dlc postać jest darmowa do któregoś listopada tego roku. Spieszcie się kupować i robić odznaki z gry na steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować