Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - cztery nowe soczyste screeny i muzyka z trailera z E3

16 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Do sieci trafiło kilka świeżych materiałów promujących Dragon Age: Inquisition. Daniem głównym są nowe screeny w wysokiej rozdzielczości, ale i utwór z klimatycznego zwiastuna gry powinien zainteresować fanów serii.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age: Inquisition - cztery nowe soczyste screeny i muzyka z trailera z E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 12:03, TheZbyszeK napisał:

O to juz nie bedzie to samo co baldurs gate, tam to byla fabula, teraz to gry robio tylko
dla grafiki.


Gorzej jak grafika w Inquisition wygląda dziwnie, a Varrika jakby mu dowalić białe włosy to mógłby robić za krasnoluda - wiedźmina ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tesktury jak za DA: Origins. Ja wiem, ze grafa nie jest najwazniejsza, ale mozna sie troche postarac.

Czekam na 2 duzo lepsze RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic zachęcającego. Dobra jedynka, beznadziejna dwójka, średni świat i Szarzy Strażnicy - Dżedaje średniowiecza. Kupić kupię, zagrać zagram raczej z braku dobrych cRPG na rynku/braku kontynuacji owych. Pewnie po wszystkich i tak skończy się na instalacji Torment/Baldurs/Icewind Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego na tych screenach nie pokazali. Varrik wygląda trochę inaczej, nie wiadomo dlaczego, bo raczej akcja dzieje się niedługo po DA2, więc nie mógł się zmienić (tym bardziej, że to dwarf). Wygląda na to, że użycie Frostbite niewiele zmieni w grafice, poza niektórymi efektami. Zmiana silnika jest więc jedynie efektem polityki EA, którzy wszędzie chcą mieć swój engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje ,że przypierniczą nie złe wymagania przy tak słabej grafie co pewnie będzie spowodowane lenistwem deweloperów,co jest modne ostatnio :)
DA:I będzie dla mnie robił co najwyżej jako oczekiwacz/zabijacz czasu dla W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki żal wszystkie screeny z trailera, jeszcze tak słabo to wygląda że masakra! Coś czuje że to będzie kupa graficznie i fabularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TheZbyszeK w balduże była fabuła , ciekawe w którym miejscu ?. W obu częściach BG fabuła była banalna teraz to twórcy gier powielają znane już schematy , obecnie ciężko znaleźć jakiegoś zachodniego cRPGa który może się pochwalić czymś innowacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zwraca uwagę: oko horusa na pierwszym planie (ubranie maga) i w tle (słup/totem/czy co to jest). Coraz więcej symboliki okultystycznej w grach.

W DAO któryś strój maga też miał takie oznaczenie ale mało widoczne (na piersi).
Ponadto sama nazwa Weisshaupt nawiązuje do założyciela masonerii bawarskiej.

Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 18:11, I3artek napisał:

Nie wiem czy ktoś zwraca uwagę: oko horusa na pierwszym planie (ubranie maga) i w tle
(słup/totem/czy co to jest). Coraz więcej symboliki okultystycznej w grach.

Tam nie ma żadnego maga to są łowczy magów zakonu, po za tym mi to nie przypomina oka horusa.

Dnia 14.07.2013 o 18:11, I3artek napisał:

W DAO któryś strój maga też miał takie oznaczenie ale mało widoczne (na piersi).
Ponadto sama nazwa Weisshaupt nawiązuje do założyciela masonerii bawarskiej.

Przypadek?

Pewnie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Póki co nic zachęcającego. Dobra jedynka, beznadziejna dwójka, średni świat i Szarzy
> Strażnicy - Dżedaje średniowiecza. Kupić kupię, zagrać zagram raczej z braku dobrych
> cRPG na rynku/braku kontynuacji owych. Pewnie po wszystkich i tak skończy się na instalacji
> Torment/Baldurs/Icewind Dale.

W 2015 ma wyjsc Torment: Tides of Numenara, a polowa 2014 chyba, Project Eternity.

Takze chociaz na to warto czekac:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, dla tych gier warto czekać. Oby... ale to większa nuta przyszłości i niepewności terminowej niż ten Dragon Ejdż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować