Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Counter Strike Online 2 z mapą 50 razy większą od de_dust2. "To prawie jak GTA"

27 postów w tym temacie

> cs zawsze bd gowniana gra
Troll me harder.

Sukcesu i fantastycnego "feelingu" z CS1.6 nie udało się przenieść ani do CSS ani do CS:GO ale produkcja wygląda jak kolejna azjatycka pordukcja F2P jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sukcesu i fantastycnego "feelingu" z CS1.6 nie udało się przenieść ani do CSS ani do
> CS:GO ale produkcja wygląda jak kolejna azjatycka pordukcja F2P jakich wiele.
Może jestem jakiś dziwny ale od 1.6 bardziej podobał mi się i CSS i GO.
Ale ten online faktycznie wygląda jak kolejny, kiepski, azjatycki shooter F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.5, 1.6 i source, ten GO jest po prostu dziwny, dodatkowo druga część już bardziej przypominająca Battlefield niż popularną do dzisiaj grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> cs zawsze bd gowniana gra

Zazdrość konsolowego dzieciaka że pc''towa gra odniosła sukces na poziomie niektórych konsolowych hitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > cs zawsze bd gowniana gra
>
> Zazdrość konsolowego dzieciaka że pc''towa gra odniosła sukces na poziomie niektórych
> konsolowych hitów?
>

A dlaczego on jest dla ciebie konsolowym dzieciakiem, nie kumam? Nie obrażajcie się nawzajem to prowadzi donikąd.

Za łebka spędziłem przy CS 1.6 bardzo dużo czasu, wrył się w moje usposobienie, a długie gry i niekiedy ostra rywalizacja, choć lekko, nakreśliła żywiołowy charakter. Później już był od czasu do czasu Source, spotkania z przyjaciółmi i bardziej aktywna forma spędzania czasu, która doszlifowała mój charakter. Nawet dzisiaj gram od czasu do czasu w source i wcale nie mam za złe CS''ówi, że zabrał mi długie godziny mojego życia, nie jestem przez to wyrzutkiem społecznym, wręcz przeciwnie czerpie z życia każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > cs zawsze bd gowniana gra
>
> Zazdrość konsolowego dzieciaka że pc''towa gra odniosła sukces na poziomie niektórych
> konsolowych hitów?

Nie po prostu grac nie potrafią i grę gówniana nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > cs zawsze bd gowniana gra
>
> Zazdrość konsolowego dzieciaka że pc''towa gra odniosła sukces na poziomie niektórych
> konsolowych hitów?
>

cs wyszedl na konsole,tylko nie ruszamy takich gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za CSem nie przepadam, nie ukrywam, że spore zasługi mają w tym dość wysokie progi "ogarnięcia" potrzebne do wejścia w świat gry. Tytuł rządzi się swoimi prawami i szczerze mówiąc niezbyt mi te zasady odpowiadają. Zwyczajnie nie tego szukam w grach mp. Podchodziłem do 1.6, próbowałem CS:S, ale nie mogłem się przekonać. Ostatnio na wyprzedaży chciałem wziąć nawet CS:GO, ale stwierdziłem, że i tak po góra 3h to wywalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > cs zawsze bd gowniana gra
>
> Zazdrość konsolowego dzieciaka że pc''towa gra odniosła sukces na poziomie niektórych
> konsolowych hitów?
>

Nie, CS po prostu jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie rozwala jak widzę w jakiejkolwiek grze teksty, które zapoczątkował stary dobry Unreal Tournament. Double kill, triple, mo-mo-monster kill itd.
Nawet pamiętam jak jakiś dzieciak kłócił się na czacie, że te teksty zaczęły się z DoTA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50x razy większa mapa? To mecze będę trwały po parę godzin bo drużynom więcej czasu zajmie znalezienie przeciwnika niż jego zastrzelenie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 50x razy większa mapa? To mecze będę trwały po parę godzin bo drużynom więcej czasu zajmie
> znalezienie przeciwnika niż jego zastrzelenie XD
Widać acan nie znasz podstaw CS''a: to nie jakiś głupawy deathmatch, gra nie polega na eliminowaniu wroga tylko wykonywaniu zadania. Wiec siłą rzeczy niezależnie od wielkości mapy pjawią się na niej punkty węzłowe, którędy wróg musi pójść. no i o BombSite''y nadal będą toczone zaciekłe walki. Wielka mapa oznacz co najwyżej więcej wariantów dojścia do celu...i większe pole do popisu dla snajperów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 10:58, zadymek napisał:

Widać acan nie znasz podstaw CS''a: to nie jakiś głupawy deathmatch, gra nie polega na
eliminowaniu wroga tylko wykonywaniu zadania. Wiec siłą rzeczy niezależnie od wielkości
mapy pjawią się na niej punkty węzłowe, którędy wróg musi pójść. no i o BombSite''y
nadal będą toczone zaciekłe walki. Wielka mapa oznacz co najwyżej więcej wariantów
dojścia do celu...i większe pole do popisu dla snajperów:(

Meh, pogrywałem trochę w CSa więc wiem o co chodzi. Tak sobie tylko żartowałem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 15:21, PEEPer napisał:

> cs zawsze bd gowniana gra

Zazdrość konsolowego dzieciaka że pc''towa gra odniosła sukces na poziomie niektórych
konsolowych hitów?


Ostrzeżenie za obrażanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować