Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 2013 - jutro poznamy pierwsze szczegóły

10 postów w tym temacie

Czekam, zeszłoroczna część była sporym usprawnieniem w stosunku do 2011 mimo problemów, które istnieją już od pierwszej części serii mistrzów czyli 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jak dla mnie to ostatnia szansa dla poprawienia wizerunku przez Codemasters. Od tej gry będzie zależeć, czy warto dać im jeszcze szansę. Bo to co ostatnio odpi******... Na pewno nie są to mistrzowie.
Niestety czuję, że będzie to typowa kontynuacja F2012 bez większych zaskoczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria zeszła na psy. Każda kolejna wymaga coraz mniej od gracza. Ścigałem się w nieoficjalnej lidze największej w Polsce w pierwszą część w 2010 roku i pomimo błędów model jazdy jeszcze wymagał czegoś. Dobry zawodnik pojechał szybko, a sama gra nie była jakimś symulatorem, że słabsi też dawali sobie radę. Teraz to dramat. Nie warto grać, nie mówię, żeby robić symulator, ale niech czegoś wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F1 2013 na pewno sobie odpuszcze, Mam F1 12 i nie jestem zadowolony, po za tym w 2014 mają być duże zmiany w samej F1 więc poczekam na ten sezon. Może w końcu będzie to porządna gra wyścigowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> F1 2013 na pewno sobie odpuszcze, Mam F1 12 i nie jestem zadowolony, po za tym w 2014
> mają być duże zmiany w samej F1 więc poczekam na ten sezon. Może w końcu będzie to porządna
> gra wyścigowa.
Możesz coś powiedzieć o tych zmianach? Dawno F1 nie oglądałem, więc jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli... to ja nie wiem co mogłoby być w takiej edycji. Po prostu nie wiem. Gry z serii F1 są na licencji FIA, więc większych ingerencji w to, co tam jest być nie może. Nawet jak mamy własnego kierowce to jeździ on tylko w nowym kasku, a całość kombinezonu mamy od kierowcy nr. 2. Chyba że F1 pójdzie w stronę tworzenia własnego teamu i podobnych... ale nieeee, znowu to się gryzie z tym, co muszą zrobić. Dziwne to to, bo też na to zwróciłem uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzecie pudełko z grą od góry bądź 4 z dołu nie widać dokładnie tego napisu
> ale.. na bank jest tam napisane EDITION
> czyli F1 2013 coś tam coś tam EDITION
Pewnie jakieś Vetel Edition z kierowcą na okładce albo z "co ja tutaj robie" Raikonenem :D
Co do zmian to ich sporo będzie. Silniki 1.6 litra! V6 z ERS-K (taki KERS) poza tym EDS i wiele innych. No i nowy tor w Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować