Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dobra, ściąga się(20%) nie wiem o co wam z tą kartą chodziło, ja nic nie musiałem podawać, huh
Mogę wyłaczyć program albo kompuer? nic się nie spieprzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie się udało, w jakiś sposób uznawało, że już wysłało maila na mój e-mail, chociaż tego nie zrobieło. Musiałem podać inny. Na szczęście mam z tlena, więc mogę podawać z o2.pl lub z tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli od momentu założenia nalicza......

to mozna ściągnąć to jakimś innym sposobem? szybciej?
chciałbym jeszcze dziś pograć, a zapowiada się zasysanie całą noc
na dodatek zamula mi komputer i strony nie chcą wchodzić

i jeszcze jedno: ILE ZAJMUJE CAŁY KLIENT? tylko 2.75 GB, czy więcej? na stronie WoWa piszą że trzeba mieć 6 GB wolnego miejsca na dysku :| z takim tempem będą ciągnął przez cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie normalnie panowie z blizzarda popisali... Zmarnowałem już 2 moje adresy (o2.pl i poczta.fm), za pierwszym razem nie zaznaczyłem Blizzard Insider`a, a za 2 razem po naciśnięciu SING UP nic się nie stało więc nacisnąłem jeszcze raz i na górze pojawił się jakiś napis o errorze a za następnym razem że już na ten e-mail wysyłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Gdzie macie problem? Rejestrujecie się, dostajecie od Blizzarda maila z kluczem i linka do ściągnięcia Blizzard Downlaodera. Następnie ściągacie klienta i DOPIERO PO ŚCIĄGNIĘCIU zakładacie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc znów gram w WoW :) i gra się tak samo jak kiedyś... wtedy ta gra mnie odrzuciła, ale po tylu odbytych na forum dyskusjach trzeba dać jej jeszcze jedną szansę. Chociaż wam powiem że jak się nie płaci to ma się niewielką ochotę na dłuższą zabawę z grą. Nie oszukujmy się grafika w tej chwili odrzuca(w chwili premiery była tylko beznadziejna ;). Jednak ja potestuje to jeszcze, ale teraz idę na słonko :)

Buahaha, teraz już nikt mi nie powie że narzekam, a wcale nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogli dać zwykłego, dużego pliku do ściągnięcia? Można by użyć wtedy jakiegoś akceleratora, a tak to trzeba z prędkością średnią 8kB/s męczyć się z Blizzardowskim programem p2p, który, jak wszystkie inne programy tego typu, są przez moją sieć osiedlową spowalniane za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już gram!!! ;) jest ekstra..jadę Taurenem..tylko jescze tyle róznych patchy się się sciąga, że zgroza ;/ Ale teraz lajcik.. ;D Zobaczymy czy na tyle mnie gra wciagnie, że kupię sobie pełną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Czekam juz 14 godzin na emaila, a podczas rejestracji nie wyskoczyl mi zaden blad. Skonczyly sie "sloty" (?) czy co? Trudno, jak Blizzard ma mnie gdzies, nie bede sie wpraszal i wracam do GW :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować