Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 22:13, Kirnin napisał:

Załóż nowy mail (nie na interii bo ta nie działa) i jeszcze raz wyślij i będziesz miał 10 dni.

Konto moge zalozyc nowe, ale nie dostane nowych danych osobowych i nowego numeru karty. A ze starymi danymi raczej nowego triala nie dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AFAIK na jednym numerze karty może działać wiele kont. Byłoby bez sensu gdyby np. w rodzinie, w której kilka osób gra powiedzmy na 2 egzemplarzach wymagane były dwie karty kredytowe.
No ale nie wiem na 100%.

BTW. u mnie poszło na numerze Visa Electron, z której nie ściągną ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Was niezauważył, że rejestracja "demo" odbywa się na oficjalnej europejskiej stronie WoWa? Pewnie tak... więc muszą się pytać o numer karty, o abonament itd. itd. ponieważ tam rejestrują się gracze, którzy kupują WoWa... a te klucze, które sie dostaje na demo są od tego wszystkiego zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a miał ktoś tak że jak grał w WoWa to gdy wszedł do zamku to sie gra zacieła, bo mnie sie tak zacina..... chyba na nowo zainstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 09:54, figa z makiem napisał:

AFAIK na jednym numerze karty może działać wiele kont. Byłoby bez sensu gdyby np. w rodzinie,
w której kilka osób gra powiedzmy na 2 egzemplarzach wymagane były dwie karty kredytowe.
No ale nie wiem na 100%.

BTW. u mnie poszło na numerze Visa Electron, z której nie ściągną ani złotówki.


jedna karta moze oplacac wiele kont. ja place sobie i kilku czy kilkunastu kumplom jedna karta i jakos klopotow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielce zniesmaczony arogacją Billzarda,gdyż nie przyjmowane są konta typu "maestro" skoro nie trzeba za triala płacić to po co im mój numer konta,najwyraźniej nie zalezy im na nowych graczach(europejskich).Czy ktoś wie czy można to jakoś obejść bo chciałbym grę zakupić ale zanim pomyślę o nowym koncie to chciałbym ją przetestować.Być może są jakieś uniwersalne numery kont czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 09:54, figa z makiem napisał:

AFAIK na jednym numerze karty może działać wiele kont. Byłoby bez sensu gdyby np. w rodzinie,
w której kilka osób gra powiedzmy na 2 egzemplarzach wymagane były dwie karty kredytowe.
No ale nie wiem na 100%.

BTW. u mnie poszło na numerze Visa Electron, z której nie ściągną ani złotówki.


masz racje, ale zauwaz subtelna roznice: trial to jest proba bezplatna, promocyjna. Wiadomo, ze jak jest karta i w dodatku wyplacalna, to im wiecej osob korzysta, tym lepiej dla Blizzarda, bo mozna np. podpuszczac dzieci, aby nabijaly rachunek rodzicow. Natomiast jesli nie mozna sciagnac forsy (trial!), to nie ma sensu pozwalac na powtorne uzycie karty. Bo skoro gracz nie kupil pelnej wersji natychmiast po skonczeniu triala, to znaczy, ze nie zlapal "bakcyla" i pewnie juz nie kupi, a i rodzinie zapewne odradzi zakup. To po co mu fundowac darmowa rozrywke? W koncu w tym trialu chodzi glownie o zlapanie mozliwie wielu nowych kart platniczych, w koncu po to sa triale...
Nie wiem, jak jest naprawde, bo nie mam ochoty dluzej sie w to bawic. Jak dla mnie, to jest The End of WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odłożyć książkę na półkę po przeczytaniu wprowadzenia od autora.

Pomyśl, że książka mogłaby byc niesamowicie ciekawa a nie Ty się od razu poddajesz. Szkoda. Ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki ze sciagnolem tego triala zainstalowalem juz bralem sie za robienie konta i wkoncu pisze zebym podal swoj numer konta a ja takiego nie mam czy i nie moge tego ominac:/ czy moze mi ktos powiedziec jak to zrobic??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ile wam sie ściągała gra?? Bo mi piszse że 38 godzin będzie sie ściagać da sie krócej??

tak:) trzeba miec szybsze lacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:07, nadol91 napisał:

Eee a miał ktoś tak że jak grał w WoWa to gdy wszedł do zamku to sie gra zacieła, bo mnie sie
tak zacina..... chyba na nowo zainstaluje

ile masz ramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem sie na triala, ale zanim dojdzie, a ja chciałbym już zacząć sciagać gre bo znajać szybkość mojego łącza to ohoh. Podałby mi ktoś link do ściagania klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 00:31, Akhor napisał:

Zapisałem sie na triala, ale zanim dojdzie, a ja chciałbym już zacząć sciagać gre bo znajać
szybkość mojego łącza to ohoh. Podałby mi ktoś link do ściagania klienta ?

Możesz ściagnąć z File planet : http://www.fileplanet.com/163517/160000/fileinfo/World-of-Warcraft---Trial-Client

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 00:36, Akhor napisał:


> Możesz ściagnąć z File planet : http://www.fileplanet.com/163517/160000/fileinfo/World-of-Warcraft---Trial-Client


A jeżeli dostałbym konto do WoW''a, nie zamrożone, wszystko ok. To mógłbym na tej wersji gry
grać ? Normalnie zalogować sie i grać ?

Tak, możesz późniejd ostać ten kod z emaila, i wpisać go do tej ściągniętej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem dwa dni temu ten key i wszsytko ladnie chodzi! zdecydowalem sie nawet na pelna wersje! Jesli chce ktos pogadac to gram na realm Bladefist (PvP) taurenem. Nick Avalan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować