Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

A ja dałem mejle na o2, gmail, interia, wp wszedziej i nie doszedl mi jeszcze trial;/ co jest? Zaznaczyłem pod formularzem wszystkie 3 pola. Zrobilem wszystko co trzeba bylo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mialem ale klikalem tyle razy ze w koncu wyswietlil sie komunikat ze meil zostal wyslany na podany adres :D oby doszedl narazie nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,co za szajs. Za każdym razem kiedy kończe zakładać konto, i chce zagrać pisze mi że takie konto nie istnieje. LOL. W życiu nie kupie tej przeklętej gry, mam to gdzieś. Wracam do Warcrafta3.

Najlepszy był numer że pierwszy klucz do rejestracji w ogóle nie pasował. Straciłem prawie 3 godziny by sie przekonać że serwer chyba po prostu nie rejestruje nazw mojego konto. Do diabła z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pierwszy raz dziś zainstalowałem tą gre i teraz mam problem bo chciał bym zagrac ale jak????
Z uwagi na to ze nie mam orginalnego keya chiał bym zagrac na koncie próbnym ale nadal nie wiem jak to konto założyc.Wiec jesli jest ktos w stanie mi pomóc prosze o kontakt najlepiej na gg 2977895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:26, Trajanxxx napisał:

Witam
Pierwszy raz dziś zainstalowałem tą gre i teraz mam problem bo chciał bym zagrac ale jak????
Z uwagi na to ze nie mam orginalnego keya chiał bym zagrac na koncie próbnym ale nadal nie
wiem jak to konto założyc.Wiec jesli jest ktos w stanie mi pomóc prosze o kontakt najlepiej
na gg 2977895

Wejdź na tą stronę: http://www.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=8583&pid=566
Kliknij "DOWNLOAD HERE", wypełnij wszystkie pola i zaznacz wszystkie trzy kratki i naciśnij "Sign-up for a free trial". Czekaj na e-mail z kodem aktywacyjnym do trial''a. Kiedy go otrzymasz przeczytaj go uważnie, bo będzie tam odnośnik do strony, na której stworzysz sobie konto. To będzie ta strona: https://signup.wow-europe.com/
Wybierz "Create Account" i postępuj zgodnie z zaleceniami. W czwartym kroku musisz podać formę płacenia za abonament, musisz zaznaczyć którąś z opcji, chociaż nigdy nie będziesz musiał płacić tej kwoty. W kroku piątym musisz podać numer karty kredytowej. Nie będą z niej pobierane żadne fundusze, ale potrzebne jest to do sprawdzenia wiarygodności. Po utworzeniu konta odpalasz grę, logujesz się i na 10 dni znikasz dla świata XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko jasne prócz jednej rzeczy gdzie kliknąc ten "download here" bo tan link co podałes to jest do forum bo byłem nawet na stronce chyba "wow-europe" sie nazywała tam była rejestracja na dziesiec dni ale jak chciałem sie zarejestrowac to po wpisaniu wszystkiego wciskajac sing up nic sie nie dzieje i co teraz .
Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem wpisuje na pierwszej stronie swoje dane i naciskam sign up for a frre trail ale pozniej nic sie nie laduje i pisze oczekiwanie na ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robie tak jak pisal windows00, tylko nie wiem co w miesjce karty platniczej wpisac :) tam tzreba obojetnie co, czy musze do starych po numer leciec?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy mam wszystko sciagniete i zrobione konto a jak sie loguje to mi sie ciagle pokazuje unable to connect albo caly czas authenticating ktos wie co z tym zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i mam pytanko jezeli juz sciagne gre i dostane klucz to od jakiej chwili liczy sie te 10 dni?? od chwili dostania maila czy od chwili wpisania cd - keya???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy rejestrowałem się, to zauważyłem, że gdy stosowałem polskie znaki przy podawaniu nazwiska, to niby chwilę coś się działo, a potem wyskakiwał błąd. Dwa razy (na trzy) był błąd, za trzecim razem nie zauważyłem. I żadnego maila przy tych próbach do dziś nie dostałem. Potem nie mogłem zarejestrować się jeszcze raz, bo adres e-mailowy już był w bazie. Ale gdy wpisałem nazwisko bez polskich znaków, to po paru minutach miałem już maila na skrzynce na o2.
Więc jak ktoś wpisał przy imieniu lub nazwisku polskie znaki, a nie dostał maila, to może to jest przyczyna?

A przy okazji, gram na Aerie Peak trollem szamanem o imieniu Fhrrantz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ponawiam pytanie o waznosc cd keya;) i mam jeszcze jedno czy po sicagnieciu wowa bede mogl grac z wszystkimi bajerami czy w uproszczona wersje??i czy jezeli beda chcail zarejestrowac sie na drugie 10 dni to czy musze jeszcze raz gre pobierac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdyz mam konto bankowe w ing, a na rejestracji wowa trzeba 20znakow a moje kono ma 26 gdzie moge wpisac moje ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 22:01, żyrafa napisał:

hmm ponawiam pytanie o waznosc cd keya;) i mam jeszcze jedno czy po sicagnieciu wowa bede
mogl grac z wszystkimi bajerami czy w uproszczona wersje??i czy jezeli beda chcail zarejestrowac
sie na drugie 10 dni to czy musze jeszcze raz gre pobierac???


Wersja 10 dniowa ma ograniczenia:
- nie można się wypowiadać na kanałach publicznych (np General Chat)
- nie można handlować z innymi graczami
- Nie można używać domów aukcyjnych
- Nie możliwe jest otrzymywanie poczty przez mailboxy
- Maksymalny poziom postaci to 20
- Maksymalna ilość złota to 10g

Natomiast jeśli będziesz chciał kolejne 10 dni takich samych to gry raczej ściągać nie będziesz musiał. Będziesz musiał jednak założyć nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem mam: sciagnolem WoWa i nie moge utworzyć konta. problem następuje przy podaniu środka płatności, kiedy 1. nie mam żadnej karty kredytowej 2. chce wykorzystac ten free trial. powiedzcie co mam zrobic bo zaraz chyba pierd*lca dostane :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować