Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 23:45, biale napisał:

> Wiecie co ja zrobiłem? Zrobiłem konto na trial i skopiowałem postac na realmy Testowe
i nie
> mam ograniczen levelu, maila itp i nie ograniczony czas gry :)
> Jest tylko jedno ale : jak testy sie skoncza (ale jescze sporo czasu) to wszystko zniknie.



A jak przeniesc postac na realmy testowe? Ja prubuje ale przy logowaniu na stronie do konta
wyskakuje mi ze zle haslo lub konto:/


nie ma tak latwo, test realmy nie sa zawsze dostepne. Poza tym system zezwala kopiowac tylko kontom ktore byly w danym okresie czasu aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diablolod chyba sam nie wiesz co mówisz... masz racje są prywatne serwery ale połowa rzeczy na nich nie działa...[talenty]. Przez 10 dni się nie opłaca?? jestem innego zdania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, a mianowicie mam jeszcze pare dni darmowego grania Guest Pass''a (10 dni). Kupiłem już WoW''a i zastanawia mnie to, czy po upływie tych 10 dni (lub może jeszcze w ich trakcie) będę mógł kontynuwoać grę na tym koncie wpisując klucz z pełnej wersji (czyli 1 darmowy miesiąc wchodzący w skład WoW''a). No i drugie pytanie, słyszałem, że ludzi korzystający 10 dniowego pass''a mają ograniczenia na koncie....czy to prawda? Jeżeli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zapytać o pewną kwestię związaną z 10-dniowym trialem World of Warcraft. Nie ukrywam gra mi się bardzo spodobała i chcę grać dalej. Moje pytanie brzmi: czy muszę kupić wersję pudełkową gry czy wystarczy, że zakupię kartę Pre-paid (oczywiście rozumiem, że nie będę miał pudełka, instrukcji i 30 dni darmowej rozgrywki)? Na zdjęciu poniżej przedstawiam okienko, które mam w profilu konta na europejskiej stronie WoW, które jak mi się zdaje służy właśnie do tego ab wpisać tam kod z karty Pre-paid.

20070106212438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! wlasnie zakladam konto trial..ja mam oryginalna wersje world of warcraft...to tez moge sprobowac zagarc na trialu 10-dniowym, bo mam ten kod ale nie wiem gdzie go wpisac zeby zagrac...pomozecie>?!!!

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem, bowiem ściągnąłem i zainstalowałem klienta wraz ze wszystkimi aktualizacjami. założyłem też konto jednak nie mogę się zalgować. czy ktoś może pmóc? z góry THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale to przeciez widac z kilometra ze jest to reklama firmy. przeciez tak naprawde z jednej strony w 10 dni nie da sie nic ciekawego opsiagnac w grze, ale z drugiej strony jest to wystarczajaca ilosc czasu zeby wkrecic sie w gre i zostac stalym klientem gry:) pozniej tylko kupujesz i stajesz sie wspanialym klientem gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować