Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Domek

Firma Blizzard Entertainment przygotowała coś dla wszystkich europejskich graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać magii World of Warcraft. W ramach specjalnej oferty mogą oni wypróbować tego hitowego MMORPG-a przez 10 dni całkowicie za darmo.

Przeczytaj cały tekst "Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wymaga podania numeru karty. Ja nie mogę się zarejestrować bo właśnie nie mam karty kredytowej,a jest wymagana :/ Albo coś robię nie tak albo nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą mi złote góry obiecywać. I nie chrzań Domek, że polecacie bo na 10 dni to nawet nie ma sensu marnować dysku twardego.
P.S. Z resztą ja już mam w co grać :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:37, Harmegidon napisał:

Mogą mi złote góry obiecywać. I nie chrzań Domek, że polecacie bo na 10 dni to nawet nie ma
sensu marnować dysku twardego.
P.S. Z resztą ja już mam w co grać :].


oj nie bluznij, w 10 dni sporo idzie pozwiedzac. a jak masz w co grac to czego sie nawet zastanawiasz nad instalacja? to juz mi wyglada na ewidentne czepialstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:35, hellgate napisał:

Jak to nie wymaga podania numeru karty. Ja nie mogę się zarejestrować bo właśnie nie mam karty
kredytowej,a jest wymagana :/ Albo coś robię nie tak albo nie wiem co jest grane.


Yup, moja pomyłka - przepraszam. Numer karty jest jednak wymagany jako standardowa część procedury zakładania konta WoW. Ale z karty nie jest pobierana żadna opłata, można więc wprowadzić numer dowolnej karty płatniczej, nawet Visy Electron nieobsługującej teoretycznie płatności online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:40, bombel1981 napisał:

A ile waży klient gry?

nie wiem dokladnie, ale radze ci lepiej mieć pełną, bo przy najmniej lepiej se pograsz :):) i ci sie ta gra nie znudzi za bardzo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:43, Johnny1 napisał:

AAAAAARRRRRGGGGG ten link NIE dzlial!!! strona nie chce mi sie otworzyc!!! pomocy!!!

no mnie też sie nie otwiera, a chciałem sprawdzić to demko ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:37, Harmegidon napisał:

Mogą mi złote góry obiecywać. I nie chrzań Domek, że polecacie bo na 10 dni to nawet nie ma
sensu marnować dysku twardego.


"Marnować dysku twardego"? Eee?
A 10 dni to całkiem sporo, nikt tu nie mówi o jakimś hardcore''owym graniu, ale obejrzeć to i owo można, przekonać się, czy warto płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:38, Jcdx napisał:

oj nie bluznij, w 10 dni sporo idzie pozwiedzac. a jak masz w co grac to czego sie nawet zastanawiasz
nad instalacja? to juz mi wyglada na ewidentne czepialstwo :)

To było tylko taka dopiska że mam w co grać. A po za tym łaszenie się na 10 dni grania to poniżenie.

nadol91
A ty z tym, że ci gra chodzi bez klucza to lepiej się schowaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować