Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2006 o 19:29, Alucard777 napisał:

Zaczynam zbierac kase na abonament w wowa..
(Gram sobie z te free dni..)


jezeli grasz na razie 10 dni za free i chcesz grac dalej to mozesz przedluzyc gre jedynie oryginalnym kodem z pudelka z gra, bedziesz mogl wtedy grac przez nastepne 30 dni a sopiero pozniej zaplacic abonament. chyba najtaniej jest w sklepie gram.pl, bo za 139,90 zl wykorzystujac 60 wPLN, oto link: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:34, Slave napisał:

> Zaczynam zbierac kase na abonament w wowa..
> (Gram sobie z te free dni..)

jezeli grasz na razie 10 dni za free i chcesz grac dalej to mozesz przedluzyc gre jedynie oryginalnym
kodem z pudelka z gra, bedziesz mogl wtedy grac przez nastepne 30 dni a sopiero pozniej zaplacic
abonament. chyba najtaniej jest w sklepie gram.pl, bo za 139,90 zl wykorzystujac 60 wPLN, oto
link: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=124


Wiem jak pisałem tamtego posta to byłem pod działaniem WOW''a ;)ehh tylko szkoda że to tylko 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, ze zagranica mozna kupic WoWa za rownowartosc 100 zl (Amazon), a CDP dalej sprzedaje po 200. Zazwyczaj bywalo odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 20:55, Elwro napisał:

To ciekawe, ze zagranica mozna kupic WoWa za rownowartosc 100 zl (Amazon), a CDP dalej sprzedaje
po 200. Zazwyczaj bywalo odwrotnie...


pewnie maja taka narzucona cene, ale przy uzyciu wPLN mozna miec za 140 i darmowa przesylka. mogliby obnizyc cene, bo przymierzam sie do kupna, ale jezeli nie obniza zanim kupie, to lepiej niech juz pozniej nie obnizaja :P ciekawe ile bedzie kosztowal dodatek, bo jak tyle co podstawka to chyba sobie podaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 22:06, Slave napisał:

> To ciekawe, ze zagranica mozna kupic WoWa za rownowartosc 100 zl (Amazon), a CDP dalej
sprzedaje
> po 200. Zazwyczaj bywalo odwrotnie...

pewnie maja taka narzucona cene, ale przy uzyciu wPLN mozna miec za 140 i darmowa przesylka.
mogliby obnizyc cene, bo przymierzam sie do kupna, ale jezeli nie obniza zanim kupie, to lepiej
niech juz pozniej nie obnizaja :P ciekawe ile bedzie kosztowal dodatek, bo jak tyle co podstawka
to chyba sobie podaruje...

kiedyś coś słyszałem, że 99pln ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe. 10 dni - w sam raz zeby człowieku nie zanudzić i zachecic do kupna. Pewnie tym postem wywołam burze to WoW jak i inne mmo po 10 maks 20 dniach zaczynają bleknąć a w końcu nużyć. Tych 6 mln gra na zasadzie : nie moge pozwolic zeby ten gnom był ode mnie silniejszy - wiem cos o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 17:39, FireSniper napisał:

czy ktoś mi wkoncu odpowie na moje pytanie? czy za WoW''a można płacić kartą Visa Electron???


to zalezy od banku. musi to byc karta, za pomoca korej mozna dokonywac miedzynarodowych transakcji internetowych. moze to byc np. eKARTA z mBanku. musisz zapytac w banku, ale zazwyczaj nie moze to byc zwykla karta platnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 22:08, FireSniper napisał:

kiedyś coś słyszałem, że 99pln ;]


oby... :P a do tego obnizenie ceny za pomoca wPLN, darmowa przesylka kurierem na 2 dni przed premiera w pre-orderze i mozliwosc uzycia wiekszej ilosci wPLN''ów dla tych, ktorzy maja zarejestrowana podstawke. marzenie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakladalem konto i podalem numer mojej kary Visa Electron wiec pewnie mozna placic takowa karta, a jesli chcecie dostac cd-kay do triala to wysylajcie z polskich skrzynek albo jakis europejskich, bo na takie tylko wysylaja klucze. Jak wysylamem na gmail to mi nic nie przysylali a jak wyslalem na mojego maila na onecie przyszlo w przeciagu 2 minut. Powiem tylko jedno global jest naprawde SUPER mam doswiadczenie z prywatnymi serwerami ktore teraz dla mnie starcily jaka kolwiek wartosc i sens grania na nich bo na globalu jest po prostu klimatycznie 40 osob w GoldShire to juz jest cos jak ktos kiedys gral :D to wie gdzie jest ta miejscowosc :P na prywatnych serwach nie ma szans na taka ilosc osob w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo na globalu jest po prostu klimatycznie 40 osob w GoldShire to juz

Dnia 18.06.2006 o 22:44, Lucas123q napisał:

jest cos jak ktos kiedys gral :D to wie gdzie jest ta miejscowosc :P na prywatnych serwach
nie ma szans na taka ilosc osob w jednym miejscu.


W związku z tym tworza sie kolejki zeby zaciukac stwory potrzebne do questow. A i owszem ma to swoj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam problem sciagnełem i jak przechodze do robienia kanta to prosi mnie czym bede płacił no to wybieram byle co i tam trzeba wpisac kod karty i ciagle mi nie potwierdza, a ja nie mam karty kredytowej wiec co mam zrobic pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na podana strone podalem swoje dane, czekam na maila od Blizzarda, czekam, czekam juz trzeci dzien. wie ktos co jest grane? Specjalnie wylaczylem blokade spamu, mimo to jak maila nie bylo tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ściągałem od nowa i mam 97% :] mam nadzieję, że tym razem pliki będą dobre ;) a co do globali... tam te 40 osób bedzie siedzialo w samym np. Goldshire a na private 40 bedzie na calym serwie ;) czy jest ktoś kto zamierza grać na serwerze Burning Legion po stronie hody??? bo ja będe grał undead''em magiem

_..:I''M THE FORSAKEN:._

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zamowilem WoW''a i gram jak narazie na Auerie Peack po stronie alianc. Co do visa Electron to widnieje przy rejestracji i mozna dzieki niej zalozyc konto a czy placic mozna tego juz nie wiem.
Ktos sie tam pytal czy jak gra teraz w Triala to musi kupic karte nie musisz kupic gre i wpisac w twoim utworzonym koncie cd-kay z gry a po miechu dokupic pre-paid''a.

Niech ktos powie gdzie gra najwiecej poalkow albo zbierzmy sobie grope osob i grajmy razem :D
Co wy na to??

Jak cos to na gg lub tutaj piszcie GG1162397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować