Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

ludzie, zamieszczam tutaj tekst errora. kombinujcie, plz

The file "Uninstall\Win32\Uninstall.exe" in archive "<unknown>" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)


a to się pojawia kiedy chcę otworzyć pliki installer tome za pomocą winrara

D:\WoW-1.9.4-enGB-Installer Tome.mpq
The archive is either in unknown format or damaged


Ludzie, proszę, pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:26, Misio_Fragger napisał:

:d Załozy mi ktos konto :D pls jak by byl ktos taki dobry to prosze o info , o nim pod maila
przykladowe11@o2.pl

hmm, czyżbyś nie potrafił? ]:-> założyłbym ci to konto gdyby nie moja chwilowa załamka :( coś mi się WoW nie chce instalnąć :[

PS. proszę wszystkich aby zerknąc na moj problem (poprzednia strona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze raz napisze o moim problemie ;]. Podczas instalki w pewnym momencie wyskakuje mi następujący error:

The file "Uninstall\Win32\Uninstall.exe" in archive "<unknown>" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)


a to się pojawia kiedy chcę otworzyć pliki installer tome za pomocą winrara

D:\WoW-1.9.4-enGB-Installer Tome.mpq
The archive is either in unknown format or damaged

Plz, help me!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko przebiegło bezproblemowo :) Niestety i tak nie mogę sobie zagrać, ponieważ gracze z free triala są zawsze na końcu kolejki, a skutek jest taki, że nawet nie można wejść do krainy i odpalić grę... Czekam już prawie godzinę i nadal jest napisane, że EST 30 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:19, FireSniper napisał:

a ja jeszcze raz napisze o moim problemie ;]. Podczas instalki w pewnym momencie wyskakuje
mi następujący error:

The file "Uninstall\Win32\Uninstall.exe" in archive "<unknown>" could not be opened,
because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support.
(MPQFile::OpenFromArchive)


a to się pojawia kiedy chcę otworzyć pliki installer tome za pomocą winrara

D:\WoW-1.9.4-enGB-Installer Tome.mpq
The archive is either in unknown format or damaged

Plz, help me!!!


elo, spróbuj ściągnąć gre jeszcze raz i zainstalować możliwe że coś ci się złe ściągneło a jak nie to może być wina systemu operacyjnego więc może poprsotu przeinstaluj - wiem,że moje rozwiązanie wymaga czasu ale z czasem system się psuje i wymaga reinstalki spróbuj.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firesniper ___-----> nie uruchamiaj instali winrarem tylko programem ktorym sciagnołes plik a wtedy instalka sie uruchomi! Ja tez tak miałem ! To tyle , proste nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:19, FireSniper napisał:

a ja jeszcze raz napisze o moim problemie ;]. Podczas instalki w pewnym momencie wyskakuje
mi następujący error:



Skontaktuj się z tym Blizzardem, naprawdę :P
Albo spróbuj ściągnąć klienta z fileplanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz na o2, ale tym razem wpisz @tlen.pl. Mialem podobny problem i podziałało.

WRypisuje ci się "e-mail has been already sent to this adress" lub coś w tym rodzaju? Oznacza to, że system Blizzarda uznaje, że już wysłał ci wcześniej maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:07, AdrianS napisał:

Firesniper ___-----> nie uruchamiaj instali winrarem tylko programem ktorym sciagnołes plik
a wtedy instalka sie uruchomi! Ja tez tak miałem ! To tyle , proste nie ? :)

pisałem, że uruchamiam plikiem Installer :/ a winrarem próbowałem rozpakować pliki Installer Tome :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 08:37, Michal256 napisał:

> a ja jeszcze raz napisze o moim problemie ;]. Podczas instalki w pewnym momencie wyskakuje

> mi następujący error:


Skontaktuj się z tym Blizzardem, naprawdę :P
Albo spróbuj ściągnąć klienta z fileplanet.

a jak myślisz, ten z fileplanet szybciej będzie się ściągał??? bo nie chce mi się znów czekać 14 godzin :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować