Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 08:45, nadol91 napisał:

> Ech już wiem. Wyłączone serwery w związku z 1.11 :/
heh już jest ten patch do pobrania, WoW pobrał mi downloadera :):) no ale ten plik ma ok. 456
MB
!! ?? Ciekawe czemu ??

chodzi mi o patch nie o plik downloadera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet downloadera nie moge jeszcze nawet pobrać :P

Poczekaj chwile, teraz jest straszne zamieszanie z wdrażaniem wszystkiego. Blizzard dzisiaj poza patchem robi gruntowną aktualizacje serwerów logowania, więc trzeba cierpiliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam probrem mianiwicie gdy che pobrać klienta trzeba podać dane imie date uradzenia email
podaje te wszystkie dane klikam na sing-up i..... nic sie nie dzieje
co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:07, Alucard777 napisał:

zaznacz wszystko co sie da potem poczekaj na maila z cd keyem i dopieri z linka wtymze mailu
pobierzesz klienta..

pierwszy raz próbowalem zaraz po ogłoszeniu tego ze mozna grać teraz próbowałem znowu nic mi nie przychodzi próbowałem na email z onetu wp i tepsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak wpisaliscie juz wszystkie dane to Sign Up ''''trza'''' kliknąć i nad wyborem plci powinien sie pokazac komunikat że wiadomosc zostala wyslana...a pozniej sprawdzac poczte co jakis czas i czekac na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:10, Doveron napisał:

aha a żeby wiadomość doszla to tzreba niestety zalożyć nowe konto na tlenie bo na wp niedochodzi
cos a na tlenie raz dwa i jest :)

a na o2 moze być ??
fajnie teraz zato strona nie chce sie wyświetlić ktoś lub coś badzo nie chce abym zagral w WoWa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby mi ktoś? :(

Sciągnąłem sobie tego klienta, włączyłem. A on po paru minutach zaczął wywalać "The tracker is not responding", później jeszcze "Your computer appears to be behind a firewall". Wyłączyłem firewalla, włączyłem klienta jeszcze raz i dalej wywala mi ten komunikat. Czy to coś po stronie Blizzarda czy u mnie? Mam Neostradę i pratkycznie żadnych problemów z grami sieciowymi i ściągarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracker nie odpowiada, to się zgadza.
Komunikat dotyczący firewalla dotyczy ustawień połączenia dostarczonego przez twojego dostawcę internetowego. Firewall programowy nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś napisze po jakim czasia przyszedł mu email i na jakim servisie był email
jestem zdesperowany próbowałem na onecie wp tlenie o2 tepsie i na zaden nie przyszło
help !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec jak sie mi w tej chwili pokazuje The tracker is not responding i Your computer appears to be behind fire wall to wszytsko jest w porządku u mnie ale unich cos sie nie tego?... więc poprostu tzreba ckeać aż się wszytko odblokuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:33, Michal256 napisał:

Tracker nie odpowiada, to się zgadza.
Komunikat dotyczący firewalla dotyczy ustawień połączenia dostarczonego przez twojego dostawcę
internetowego.

Wątpię, bo z tego co się orientuję, Tepsa nie daje blokady na żadne porty. Nawet kiedyś wysyłałem do nich maila z zapytaniem.

Ale jskoro problem leży po stronie Blizz, to dzięki wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ruszyło :) Wiecie może, czy jak mi TP zresetuje połączenie, to czy będę musiał ściągać od początku?

PS. Jakby któryś moderator był taki dobry, to proszę o scalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować