Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 zmierza także na PS4. A co z wcześniejszymi częściami?

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Dla właścicieli konsol Sony Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie pierwszą okazją na spotkanie z Geraltem. Czy otrzymają oni szansę poznania także jego wcześniejszych przygód? CDP RED na razie tonuje nastroje.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3 zmierza także na PS4. A co z wcześniejszymi częściami?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 12:57, DonOskar napisał:

A wystarczyłoby zmienić nazwę z Wiedźmin 3: Dziki Gon na Wiedźmin: Dziki Gon
i sprzedaż od razu by wzrosła...

Tia, jasne...
Co jeszcze mistrzu marketingu i promocji masz w zanadrzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A wystarczyłoby zmienić nazwę z Wiedźmin 3: Dziki Gon na Wiedźmin: Dziki
> Gon

> > i sprzedaż od razu by wzrosła...
> Tia, jasne...
> Co jeszcze mistrzu marketingu i promocji masz w zanadrzu ?

On ma racje

Panowie z CD chcieli powiedzieć, że jeśli Wiedźmin i Cyberpunk sprzedadzą się dobrze, to i pieniążków nie braknie na przeniesienie dwóch poprzednich części na PS4 oraz możliwe, że na PS3 w formie np trylogii w rozsądnej cenie. Sprzedawałoby się imo jak ciepłe bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma poniekąd rację. Sam nie zagrałem w kilka gier ze względu na fakt, że to któraś tam część cyklu, a wcześniejsze nie są dostępne na interesującą mnie platformę. Odniesienie, historia, powiązania, przeżycia bohatera jak dla mnie to ważne, nawet jeśli to zupełnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z tego co pamiętam ( choć nie jestem w 100% pewny) to Redzi mówili, że bez problemu będzie można grać w W3, bez znajomości dwóch poprzednich odsłon, poza tym tak jak wspomina kolega wyżej jest jeszcze wersja na PC, więc jak ktoś chciał zagrać to zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > A wystarczyłoby zmienić nazwę z Wiedźmin 3: Dziki Gon na Wiedźmin:
> Dziki
> > Gon

> > > i sprzedaż od razu by wzrosła...
> > Tia, jasne...
> > Co jeszcze mistrzu marketingu i promocji masz w zanadrzu ?
>
> On ma racje
>
> Panowie z CD chcieli powiedzieć, że jeśli Wiedźmin i Cyberpunk sprzedadzą się dobrze,
> to i pieniążków nie braknie na przeniesienie dwóch poprzednich części na PS4 oraz możliwe,
> że na PS3 w formie np trylogii w rozsądnej cenie. Sprzedawałoby się imo jak ciepłe bułeczki
> :)

Nic z tego. Nikt nie będzie tracił kasy i czasu (nawet przez podwykonawców) na przeportowanie wcześniejszych części Wiedźmina. Kilka lat temu to jeszcze była nadzieja... ale teraz panowie z CDP patrzą w przyszłość i nie zamierzają się oglądać wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rozsądne, z racji że jest to 3 część gry a nie żaden reboot serii i ma zakończyć przygody Geralta, na wirtualnym polu, przynajmniej teoretycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sami specjaliści. Szkoda że CDprojekt was nie zatrudnił.
>
> Pamiętajcie że tytuł odnosi sie jeszcze do wersji PC i Xboxa.

Nie specjaliści. Bez numerka mają już tutaj potencjalnie 3 nowych nabywców, a pozostali i tak kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 14:27, Ashven napisał:

Nie specjaliści. Bez numerka mają już tutaj potencjalnie 3 nowych nabywców, a pozostali
i tak kupią.

Nikt tutaj nie napisał że kupi/nie kupi na PS4. Nawet nie wiesz czy Ci trzej nabywcy planują zakup nowej konsoli, czy też kupią na PC. Kolejny który wysnuwa wnioski i fakty bezpodstawnie.
Naprawdę jesteście tacy naiwni myślac że CDProjekt nie rozważał usunięcia numerku przy wydaniu nowej części ? Gdyby im się to opłacało to by pewnie to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 15:20, MuszaQ napisał:

Ja nie kupię PS4, bo nie grałem na PS3 i nie czuję ciągłości...


Z tego samego powodu właśnie kupię PS4. Nie kupiłem trójki na starcie i potem już uznałem, że nie warto, że lepiej poczekać na nową generację. Teraz chcę się od początku cieszyć nową konsolą, niczego nie nadrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja nie kupię PS4, bo nie grałem na PS3 i nie czuję ciągłości...
>
> Z tego samego powodu właśnie kupię PS4. Nie kupiłem trójki na starcie i potem już uznałem,
> że nie warto, że lepiej poczekać na nową generację. Teraz chcę się od początku cieszyć
> nową konsolą, niczego nie nadrabiać.

Mam dokładnie takie samo podejście, szkoda mi już wydawać kasy na PS3, poza tym szwagier ma w pokoju obok. Czekam na PS4 i nowiutkie gry-filmy-arty, czy jak to można nazwać, bo te arcydzieła powoli przeradzają się w coś więcej niż tylko gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jaki sens miałoby dla nich wydawanie wersji na konsole tytułów dwuletnich" Skomentuję to tym oto cytatem największego trolla o nicku alphalyr z serwisu GoL''a :D w temacie RDR :). Marne są szanse, szczególnie że W2 nie doczekał się nawet premiery na PS 3 a co mówić o next genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 13:12, Darkstar181 napisał:

> A wystarczyłoby zmienić nazwę z Wiedźmin 3: Dziki Gon na Wiedźmin: Dziki
Gon

> i sprzedaż od razu by wzrosła...
Tia, jasne...
Co jeszcze mistrzu marketingu i promocji masz w zanadrzu ?


W zanadrzu mam news o Dragon Age: http://www.gram.pl/news/2013/06/25/dragon-age-inquisition-bez-trojki-w-tytule-wiemy-dlaczego.shtml

Prawdę mówiąc sądzę, że jest wiele osób które może sobie odpuścić trzecią część na PS4 myśląc, że nie warto rozpoczynać przygody nie znając jej dwóch poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować