Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje mobilna wersja Transport Tycoon, nad którą czuwa Chris Sawyer. Jest pierwsze wideo

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Jeszcze w tym roku na przenośnych platformach z iOS i Androidem zadebiutuje strategia Transport Tycoon. Studiu Origin8 Technologies w pracach nad grą pomaga sam Chris Sawyer, ojciec serii RollerCoaster Tycoon.

Przeczytaj cały tekst "Powstaje mobilna wersja Transport Tycoon, nad którą czuwa Chris Sawyer. Jest pierwsze wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"cechujący się jeszcze większą głębią rozgrywki" i gra mobilna? Serio? Bedzie wieksza glebia niz w wersji PC? *przeciera oczy ze zdumienia i rozbawienia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie takie jak TTD z nieoficjalnym Patchem - SUPER.

Jesli bedzie taki jak Chris Sawyer''s Locomotion - to nie bedzie warte nawet podtarcia sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 5 klasie podstawówki gdy dorwałem tę grę. Piękne czasy Pentium 90 i karty graficznej z 512KB pamięci. Gra dawała wtedy więcej frajdy, niż wszystkie współczesne "superprodukcje" pokroju Modern Warfare, Battlefield itd. Nie wiem, czy te gry rzeczywiście były tak dobre, czy to zasługa mojego młodego wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że na Google Play jest już dawno dostępna wersja z PC pod nazwą OpenTTD i można ją pobrać za darmo i ma zgodność z save z PC. Polecam, jednak na zwykle telefony trudno bedzie grać, ale dobrze się gra na tablecie 7' z myszką np. Nexus 7 którego mam i polecam również.
link https://play.google.com/store/apps/details?id=org.openttd.sdl&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawo byłoby siedząc w opóźnionym pociągu, stojąc gdzieś w polu powiedzieć:
Zrobiłbym to lepiej! Wyciągnąć telefon i wprowadzić słowa w czyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować