Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #50 – Gramik podsumowuje tydzień

19 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń zeszłego tygodnia było przedstawienie gameplaya z piątej części Grand Theft Auto. Jednak nie tylko wpisy związane z tą grą można było przeczytać przez ostatni tydzień na Gramsajtach. Jak zwykle było niezwykle różnorodnie, pojawiło się też kilka osób, które coraz częściej prezentują ciekawe pomysły na wpisy. Zapraszam na Gramsajtowe Podsumowanie Tygodnia!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #50 – Gramik podsumowuje tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

profesjonalizm gramiku polega na wykluczaniu elementów społeczności w oparciu na dziwaczną selekcję "rzeczowości" komentarzy

mówcie co chcecie, byle byście się z nami zgadzali - REPREZENTOWANIE XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... jeżeli przez cały czas sam reprezentujesz poziom dosyć niski w komentarzach na Gramiku (i odnoszę się tylko do tego), a jedyne co umiesz to szydzić z tego, co niektórzy robią to nie można niczego uznać za rzeczowe. Nie chodzi tutaj o zgadzanie się czy nie - sam zawsze mówię, że jeżeli ktoś rzeczowo powie mi co jest źle, co jest dobrze nie mam z tym problemu i po prostu poprawiam się.

I myślę, że nie ma sensu większego tego prowadzić tutaj. Nie lubię takich spraw załatwiać publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:49, Muradin_07 napisał:

Nie lubię takich spraw załatwiać publicznie.


inicjatywa jest produktem publicznym

jako dedykowana społeczności, społeczeństwo ma prawo znać wszystkie brudy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyróżnienie, z wrażenie znalazłem w moim tekście kilka(naście) błędów ortograficznych i gramatycznych. Muszę sobie znaleźć kogoś do korekcji, bo mnie się nie chce :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz robić nic innego niż tylko pluć jadem na dobre inicjatywy mające na celu ożywienie naszej społeczności i dzielić ową społeczność, to dobrze się stało, że zostałeś wykluczony.

Krytykować to każdy potrafi, ale zrobić coś lepszego już praktycznie nikt.

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:43, Ostrowiak napisał:

profesjonalizm gramiku polega na wykluczaniu elementów społeczności w oparciu na dziwaczną
selekcję "rzeczowości" komentarzy

mówcie co chcecie, byle byście się z nami zgadzali - REPREZENTOWANIE XD


Sorry, ale chodzi Ci o Twój komentarz pod wpisem? Coś w stylu "nie czytam"? Czy może "haha"? Albo "hehe"? Faktycznie - szczyt rzeczowości. Zachowaj tą swoją "rzeczowość" dla siebie i sobie podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 20:53, Ostrowiak napisał:

nawet nie jesteś redaktorem, z jakiej racji selekcjonujesz komentarze XD

Ostrowiaczę - proponuję własny świat zachować w swojej głowie, jeżeli ma szkodzić innym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milo widziec podsumowanie na glownej :)

Jak zawsze kawal solidnej roboty. Znowu dowiedzialem sie o kilku niezlych wpisach, ktore przeoczylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować