Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek Fury of the Feywild do Neverwintera z datą premiery

29 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Za nieco ponad miesiąc Neverwinter doczeka się pierwszego pełnoprawnego rozszerzenia, Fury of the Feywild. Podajemy konkretny termin wydania tego darmowego dodatku oraz szczegółową zawartość dwóch innych – już płatnych – DLC.

Przeczytaj cały tekst "Dodatek Fury of the Feywild do Neverwintera z datą premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pakiety to podobna rzecz jaka była przy podstawce, więc tutaj się nic nie zmienia. Problem jednak jest taki, że wychodzi naprawdę na to, że trzeba będzie kupować te dodatki tylko po to, aby mieć wcześniej nowe rasy, bo te mają wychodzić z czasem jako darmowe, a teraz jest to tylko i wyłącznie dostęp wcześniejszy... ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra, po przeczytaniu newsa zaliczyła skasowanie z dysku. MMO gdzie mam płacić za dostęp do nowej rasy, wolne żarty. Rozumiem ma być oldskulowo itp. i fajnie to nawet wygląda, dodawanie punkcików na kolejnym okrągłym poziomie, rzuty kostką przy podnoszeniu itemów w party, ale coś takiego? To nie oldskul to ździerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kolejne beznadziejne MMO ...
>
> Ta, pisze to osoba, która w to nawet 5 minut nie pograła...

Gdybym nie grał, to bym się o niej nie wypowiadał. Gdy ktoś krytykuję jakąś grę, to treść twojego ataku zawsze sugeruje, że albo ktoś w nią nie grał, albo jest kompletnym idiotą i się na niczym nie zna.
Grałem - dobiłem 15lvl magiem... i nic. To nie jest gra MMO, to marne i okropnie nudne singleplayerowe RPG. Zresztą, gra na początku miała być RPGiem, a potem zamieniono ją na niby MMO, co jest bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla rozjaśnienia: z nowych ras pierwsza będzie darmowa, druga w pakiecie jako pewnego rodzaju exclusive dla osób, które kupią pakiet. Z czasem będą one darmowe tak jak Drow. Tak więc nie ma z tym aż takiego strachu mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiemy, że jesteś fanbojkiem tej gry i nie możesz się powstrzymać od skomentowania każdego głosu krytyki, choćby to był zwykły hejt.

Wystarczy olać i grać w ulubiony tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobicie do 15 levelu w grze MMO, to tak jakbym powiedział że wyrzuciłem jakiegoś Kodaska albo BFa bo miałem tylko glocka i musiałbym pokonać aż 20 wrogów żeby zdobyć kałacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2013 o 19:02, TobiAlex napisał:

Ta, pisze to osoba, która w to nawet 5 minut nie pograła...


Idź, zabij 10 szczurów...idź przynieś 10 kamyków... idź zabij 10 orków...
Ta rewelacyjne i innowacyjne mmo.
Aspekty p2w pominiemy milczeniem.

Zapomniał bym..pożal się boże optymalizacja. Chłopaki dorównali ekipie BW, SW:TOR został zawstydzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehe, dobicie do 15 levelu w grze MMO, to tak jakbym powiedział że wyrzuciłem jakiegoś
> Kodaska albo BFa bo miałem tylko glocka i musiałbym pokonać aż 20 wrogów żeby zdobyć
> kałacha...

Zgadzam się, ale akurat w tym "MMO" to wystarcza :] . Poznałem zasady rozgrywki, zobaczyłem jak wygląda PvE, PvP, system walki, rozwój postaci, fabuła, sposób przemierzania świata. Wszystko to jest BEZNADZIEJNE, więc po co grać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 20:09, Valdronixx napisał:

Dla mnie gra, po przeczytaniu newsa zaliczyła skasowanie z dysku. MMO gdzie mam płacić
za dostęp do nowej rasy, wolne żarty. Rozumiem ma być oldskulowo itp. i fajnie to nawet
wygląda, dodawanie punkcików na kolejnym okrągłym poziomie, rzuty kostką przy podnoszeniu
itemów w party, ale coś takiego? To nie oldskul to ździerstwo.


Nie no oczywiście, a firma zarabiać będzie na czym? I to tylko wcześniejszy dostęp, po 2-3 miesiącach rasa będzie dostępna dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 20:41, Jeffero napisał:

Grałem - dobiłem 15lvl magiem... i nic. To nie jest gra MMO, to marne i okropnie nudne
singleplayerowe RPG. Zresztą, gra na początku miała być RPGiem, a potem zamieniono ją
na niby MMO, co jest bardzo widoczne.


Ta, 15lvl w grze MMO... I nawet jak sądzisz, że to nie MMO, to i tak 15lvl z 60 to jest nic, nie widziałeś nawt 1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 21:16, Cygi napisał:

Tak, wiemy, że jesteś fanbojkiem tej gry i nie możesz się powstrzymać od skomentowania
każdego głosu krytyki, choćby to był zwykły hejt.


Oczywiście, że jestem fanbojem tej gry. Jak i każdego innego fajnego mmo (żebyś Ty wiedział jakim będę mega fanbojem Final Fantasy XIV ARR!. I będę komentował szczególnie jak zarzuty są wyssane z palca, bądź nie ma ich w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 21:21, Pietro87 napisał:


> Ta, pisze to osoba, która w to nawet 5 minut nie pograła...

Idź, zabij 10 szczurów...idź przynieś 10 kamyków... idź zabij 10 orków...
Ta rewelacyjne i innowacyjne mmo.
Aspekty p2w pominiemy milczeniem.

Zapomniał bym..pożal się boże optymalizacja. Chłopaki dorównali ekipie BW, SW:TOR został
zawstydzony.


Znasz jakieś inne mmo, gdzie masz inne quest? Przez ostatnie parę lat zagrałem w ponad 60 gier mmo, darmowych jak i płatnych. Jakoś nie widziałem nic ciekawszego. Aspekt P2W? Możesz mi pokazać gdzie? Optymalizacja? Ciekawe, bo jest na bardzo dobrym poziomie (chciałbym, aby inne gry mmo taką miały, może do dziś grałbym więcej w TSW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 22:15, TobiAlex napisał:

Znasz jakieś inne mmo, gdzie masz inne quest? Przez ostatnie parę lat zagrałem w ponad
60 gier mmo, darmowych jak i płatnych. Jakoś nie widziałem nic ciekawszego. Aspekt P2W?
Możesz mi pokazać gdzie? Optymalizacja? Ciekawe, bo jest na bardzo dobrym poziomie (chciałbym,
aby inne gry mmo taką miały, może do dziś grałbym więcej w TSW).


Inne gry - Secret World chociażby.Eve Online, nawet Aion czy Rift miały mniej schematu "idź i 10 szczurów.. wiesz co z nimi zrobić nie ?". Albo stary ale jary Ragnarok, grindowy na max ale przynajmniej tak rozbudowany, że nie wygląda jak schemat dla szympansa.

Aspekt p2w - end game craft.

Optymalizacja ssie, ssie jak mało która. SW:TOR potrafił zjechać we flocie na hi endowym sprzęcie do 20 klatek, Neverwinter potrafi zjechać w Neverwinter do klatek 10ciu na sprzęcie który ciężko przebić czymkolwiek dostępnym na rynku.
Wystarczy z resztą zerknąć na oficjalne forum i cały tabun tematów o gównianej wydajności hubów jak i większych instancji grupowych czy pvp.

Aczkolwiek wiem, że z tobą się nie da rozmawiać bo nosisz klapki fanboja na oczach więc tym akcentem kończę. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam. Nie mam nic do gry, ale pytasz serio gdzie jest aspekt p2w??? Gdzie już na 30lvlu na PvP siadam na dwa strzały (z dobrym gearem) od co drugiego kmicica z pancerzykiem za sto dolarsów... Pomijam fakt, że w sklepach co za "waluty" co chwila widać sprzęt do kupienia. Optymalizacja jest spoko, ale giera to full p2w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jaki sprzęt podałeś w którymś wątku. Na radku 7970, i5 i 8gb ramu nigdy nie spadło mi poniżej 25fps, a zazwyczaj w centrach utrzymywało się w ~30 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w Neverwinter
Podczas gdy zrobiłem system zainstalowałem Neverwinter. Gdy zaczynam grać zaczyna mulić i są straszne lagi(taki pokaz slaidów) w czasie atakowania.
-Sterowniki mam najnowsze
-format
-błąd występuje na niskich i wysokich ustawieniach

i nie wiem co zrobić przed zrobieniem systemu wszystko było ok a teraz kurde nic nie dzała :(


Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego pieca ten ich shit engine nie wyciąga nawet 30% na gpu. Obciążenie w prot enclave mam w okolicach 20-35% max, co pewnie przekłada się na tak fatalny performance.
A sam spadek fpsów tak kiepskiej graficznie [na obecne standardy] gry na kompie z półki stojącej tylko za kategorią super-oc i pc-from-nasa to jednoznaczna sugestia typu - optymalizacja spaprana.

Przynajmniej nie jestem sam [takich tematów na oficjalnym forum jest od groma] :
http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?219411-Protector-Enclave-Lag-is-TERRIBLE

Oczywiście w innych miejscach jest ok [60 fps cap], ale city huby to istny lag fest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować